Park Adana AVM Hyundai i20 Çekilişi
  • 1

Park Adana AVM Hyundai i20 Çekilişi

Hyundai i20

Park Adana AVM Hyundai i20 Çekilişi
Park Adana alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Hyundai i20

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Park Adana AVM Hyundai i20 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
4 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 9 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 13 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Park Adana AVM Nerede?
Park Adana alışveriş merkezi Adana şehrindedir. Adres: Sakarya Mahallesi 55016. Sokak 8-A, 01130 Seyhan, AdanaBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. Fatma dedi ki:

    Nihayet o gün bugün müş. En sonunda çekilişe ben de katılabildim ve Allah kısmet ederse çocuklarımı okula götürüp getirmek için bir araba sahibi ( hayalde olsa) olacam. İnşallah ihtiyaç sahibi olan birine gider de hayalleri gerçekleşir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir