14 Burda AVM Toyota C-HR Çekilişi
  • 0

14 Burda AVM Toyota C-HR Çekilişi

Toyota C-HR

14 Burda AVM Toyota C-HR Çekilişi
14 Burda alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Toyota C-HR
1 kişi Çift Kişilik Titanic Delux otel Belek Tatili

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
21 Ocak 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 2 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 7 Şubat 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

14 Burda AVM Nerede?
14 Burda alışveriş merkezi Bolu şehrindedir. Adres: Paşaköy Mahallesi, Bolu Düzce Yolu, 14100 Merkez/Bolu Merkez/BoluBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir