Adana Optimum AVM BMW X3 Çekilişi
 • 13

Adana Optimum AVM BMW X3 Çekilişi

bmw x3

Adana Optimum AVM BMW X3 Çekilişi
Adana Optimum alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. 150 liralık alışverişi aynı gün içerisinde yapmanız gerekmektedir.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model BMW X3
1 kişi Samsung 55 inç Smart LED Televizyon
1 kişi Apple iPhone 6S
1 kişi Samsung Galaxy S7
1 kişi Apple iPad Mini

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Adana Optimum AVM BMW X3 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
19 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 7 Mart 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Adana Optimum AVM Nerede?
Adana Optimum alışveriş merkezi Adana şehrindedir. Adres: Sinanpaşa Mh., Hacı Sabancı Blv. No:28, 01220 Yüreğir/AdanaBu Çekilişlere de Katılın

13 Yorum

 1. Berkay dedi ki:

  Ahmet Bey o kadar çekiliş takip etmişsinizdir…tabii ki şans ama gözleminize göre şanslı numara başlarda mı ortalarda mı sonlarda mı oluyor? Özellikle avm çekilişlerinde…meselâ 150bin çekiliş hakkı olan bir çekilişe nerde olmak daha şanslı sizce…selamlar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Berkay bey her sayının çıkma olasılığı eşit olduğu için başta ortada veya sonda olmanızın hiç bir avantajı yok. Daha çok şifre göndermeniz sizin şansınızı artırır. Bunun dışında 000001 katılım numarasının kazanma ihtimali ile 123456 katılım numarasının kazanma ihtimali eşittir.

 2. Gökhan dedi ki:

  Merhaba 700 liralık çekim war. 4 adet farklı çekiliş ile katılabilir miyim yoksa tek çekilişlemi katılabilirim bu miktarla?

 3. Kerem dedi ki:

  Kredi kartıyla Alışveriş yapmıştım fakat fişlerini sanırım attım kampanyadan sonradan haberim oldu kredi kartı dökümünden/çıktısından başvurabilirmiyim ?

 4. Didem dedi ki:

  Merhaba kampanya masası ne oluyor nerde oluyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Alışveriş fişlerinizi alıp çekilişe kayıt olacağınız masadır. Genellikle danışma masalarına yakın yerlerde oluyor. AVM içindeki bir görevliye yerini sorabilirsiniz.

 5. berkay dedi ki:

  Slm Ahmet Bey, yaptığım alışverişe göre bir çekiliş hakkı vermeleri gerekirken üç çekiliş hakkı vermişler (sonradan farkettim) olmaz ya hadi oldu çıktı ne olacak…ben kazanan sayının alış verişi ve kuponu budur diyebilir miyim..selamlar

 6. seda dedi ki:

  Geçen hafta telefon aldım faturasını götürsem kaydettirebilir miyim acaba ? Kampanyanın başlama tarihi ne zaman tam olarak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir