Adapazarı Agora AVM Audi A3 Çekilişi
  • 1

Adapazarı Agora AVM Audi A3 Çekilişi

Audi A3 sedan

Adapazarı Agora AVM Audi A3 Çekilişi
Adapazarı Agora alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Audi A3 Sedan
3 kişi Samsung 40 inç 4K Led Televizyon
2 kişi Apple iPad Air

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Adapazarı Agora AVM Audi A3 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 4 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 7 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Adapazarı Agora AVM Nerede?
Adapazarı Agora alışveriş merkezi Sakarya şehrindedir. Adres: Selahiye Mahallesi, Kasım Paşa Cd. No:10, 54050 Serdivan/SakaryaBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. ibrahim dedi ki:

    Çok isterdim bana cıkmasını ama sans yok bende

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir