Agora Antalya AVM Range Rover Evoque Çekilişi
  • 0

Agora Antalya AVM Range Rover Evoque Çekilişi

Range Rover Evoque

Agora Antalya AVM Range Rover Evoque Çekilişi
Agora Antalya alışveriş merkezindeki mağazalardan Agora Kart ile yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır. Çekiliş hakkınız Agora Card üzerinden hesaplanacaktır. Agora kartınız yoksa kampanya masalarından ücretsiz alabilirsiniz.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Range Rover Evoque
5 kişi Apple iPhone 8 256 GB

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 7 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 8 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Agora Antalya AVM Nerede?
Agora Antalya alışveriş merkezi Antalya şehrindedir. Adres: Altınova Sinan Mahallesi, Çağdaş Sk. No:5, 07170 Kepez/AntalyaBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir