Akbank Akdeniz turu tatil kampanyası
  • 0

Akbank Akdeniz turu tatil kampanyası

Akbank Akdeniz turu tatil kampanyasıAkbank Bireysel İnternet Şubesi’ne girenler ve internet şubesinde işlem yapanlar 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. İnternet şubesine giriş size 1 çekiliş hakkı kazanıdır. wap.akbank.com Cep Şubesi’ne girenler 2 çekiliş hakkı kazanır. Akbank müşterileri cep telefonlarına gelen kod numarasını Akbank Facebook sayfasına yazdıklarında ekstra 1 çekiliş hakkı daha kazanırlar.

1 kişi en fazla 5 çekiliş hakkı kazanabilir.

Neler kazanacağım?
5 kişi Çift kişilik Akdeniz Turu

Son katılım tarihi
2 Haziran 2011

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 9 Haziran 2011 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Kampanya detayları
28.07.2011-04.08.2011 Tarihleri arasında, çift kişilik,7 gece/8 gün Akdeniz Turu 7 gece/8gün tam pansiyon gemi konaklaması,5 yıldızlı Navigator of the Seas adlı gemi ile Kuşadası, Türkiye-Girit (Chania), Yunanistan–Roma (Civitavecchia, İtalya – Sicilya (Messina), İtalya-Atina (Pire), Yunanistan – Kuşadası, Türkiye rotalı gezi.) Rehberlik Hizmeti-Animasyon ve Aktiviteler dahildir.
Kuşadası çıkışlı seyahatte Kuşadası’na gidiş-dönüş ulaşım masrafları ve ilgili seyahat için gereken vize ve Pasaport işlemleri talihlilere aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir