Akbatı AVM Akbatı Residences çekilişi
  • 1

Akbatı AVM Akbatı Residences çekilişi

Akbatı AVM Akbatı Residences çekilişiAkbatı alışveriş merkezindeki mağazalardan haftaiçi tek seferde yapacağınız her 75 TL’lik alışveriş size 2 çekiliş hakkı kazandıracak.Haftasonu yapacağınız 75 TL’lik alışveriş ise 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışveriş faturalarınızı mağaza içerisindeki kampanya masalarına götürerek şifreli katılım kartı almalısınız. Kart üzerindeki şifreleri de Ad, Soyad, Adres ve e-posta bilgilerini ekleyerek 3141’e göndermeniz gerekmekte.

Neler kazanacağım?
1 kişi İstanbul Akbatı Residences’ta 1+1 daire

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Akbatı AVM Akbatı Residences çekiliş sonucu

Son katılım tarihi?
15 Eylül 2012

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 27 Eylül 2012 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Uyarı: Aynı gün 75 TL’lik alışverişlerinize karşılık gelen şifreli kartı o gün içinde kampanya masasından almanız gerekmektedir. Aksi o gün yapmış olduğunuz alışverişlere karşılık bir çekiliş hakkı kazanamazsınız.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. adem dedi ki:

    sayın yetkili tarafıma hiçmi birşey çıkmadı anlamıyorum 15 tane çekiliş kuponu var elimde ama en ufak birşey çıkmadı neden böle oluyor sizce adilmi bu çekiliş….

    değerlendirmeye almanızı dilerim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir