Ankara Optimum AVM BMW X3 Çekilişi
  • 0

Ankara Optimum AVM BMW X3 Çekilişi

BMW X3

Ankara Optimum AVM BMW X3 Çekilişi
Ankara Optimum alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model BMW X3

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
1 Nisan 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 12 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Ankara Optimum AVM Nerede?
Ankara Optimum alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: Etiler Mahallesi, Eryaman Ayaş Yolu No:93, 06790 Etimesgut/AnkaraBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir