Ankara Optimum AVM Harley Davidson Çekilişi
  • 0

Ankara Optimum AVM Harley Davidson Çekilişi

Harley Davidson

Ankara Optimum AVM Harley Davidson Çekilişi
Ankara Optimum alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Harley Davidson Street Rod Motosiklet

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Ankara Optimum AVM Harley Davidson Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
3 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 8 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 14 Aralık 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Ankara Optimum AVM Nerede?
Ankara Optimum alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: Etiler Mahallesi, Eryaman Ayaş Yolu No:93, 06790 Etimesgut/AnkaraBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir