Ankara Podium AVM Audi A5 Çekiliş Sonucu
  • 0

Ankara Podium AVM Audi A5 Çekiliş Sonucu

Audi A5

Ankara Podium AVM Audi A5 Çekiliş Sonucu
Ankara Podium alışveriş merkezindeki mağazalardan yaptığınız her 150 liralık alışveriş karşılığında 1 çekiliş hakkı kazandığınız kampanya sona erdi. Çekiliş yapıldı ve kazanan kişi belirlendi.

2017 model Audi A5 Sportback kazanan kişi:
can Ahmet Zirgi

Yedek Talihli:
Samittin Kılıç

Nasıl Bir Kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: Ankara Podium AVM Audi A5 Çekilişi

Ankara Podium AVM Nerede?
Ankara Podium alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah., Bağdat Cad. 60/B, 06374 Yenimahalle/Ankara

Audi A5 Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Audi A5 aracının piyasa değeri 230.000 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 22.593 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Audi A5 Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.395 cc ve vergisiz net fiyatı 125.017 TL olan Audi A5 için yeni Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplaması meclisten geçerse 2018 yılının 6 aylık döneminde 869 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceksiniz. Bu araba için şuan 6 aylık vergi 517,5 liradır.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir