Ankara Podium AVM Audi A5 Çekilişi
  • 2

Ankara Podium AVM Audi A5 Çekilişi

Audi A5

Ankara Podium AVM Audi A5 Çekilişi
Ankara Podium alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Audi A5 Sportback 1.4 Turbo FSI 150 hp Design S Tronic

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
14 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 19 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 23 Şubat 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Ankara Podium AVM Nerede?
Ankara Podium alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah., Bağdat Cad. 60/B, 06374 Yenimahalle/Ankara

Audi A5 Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Audi A5 aracının piyasa değeri 230.000 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 22.593 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Audi A5 Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.395 cc ve vergisiz net fiyatı 125.017 TL olan Audi A5 için yeni Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplaması meclisten geçerse 2018 yılının 6 aylık döneminde 869 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceksiniz. Bu araba için şuan 6 aylık vergi 517,5 liradır.Bu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. özgen ay dedi ki:

    görseldeki araç a5 degıl a7 a5 fiyatı ne kadar yazısını acıklama kısmına mercedes marka arac yazmıssınız bılgınıze saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir