Ankete Katılan Herkese Bedava Tatil
 • 8

Ankete Katılan Herkese Bedava Tatil

tatil

Ankete Katılan Herkese Bedava Tatil
Kampanya sona ermiştir.

Sevebilirsin...

8 Yorum

 1. Selvi dedi ki:

  Ama bazi illerde oturanlar katilabiliyormus galiba

 2. Sny dedi ki:

  Ahmet bey ücretsiz tatil kazandınız dediler tarafımızdan bilgilendirilimek üzere aranacaksınız dediler sizce asrı astarı varmıdır?

 3. Dilek dedi ki:

  Ahmet bey bu çekiliş hakkında biraz bilgi verir misiniz? Nasıl yani herkese bedava tatil? Son katılım tarihi de belirtilmemis. Son gün ne zaman acaba?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Dilek hanım! İlk cümlesi “Bu bir çekiliş değildir” diye başlayan kampanya için “Bu çekiliş hakkında bilgi verir misiniz?” diye sormuşsunuz. Daha da devam etmiş son katılım tarihini istemişsiniz. Okumayacaksanız size cevap yazmamın bir anlamı yok.

   • Şule dedi ki:

    Ahmet bey bu tatile nasıl güvenmeliyiz çünkü insanlar dolandırıcılıkla çol karşılaştığı için korkmuş durumdalar güvenilirliğini ispat edebilecek birşey varmı mesela bi ücret alırlarmı? Çünkü herkes tatil sonunda bi ücret alırlarmı diye korkuyor genelde böyle bedava tatil verilmediği için tedirginler bize yazılı bir belge vericeklermi?

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Şule hanım merak ettiğiniz soruları firma ile iletişime geçip sorularınızı onlara sormalısınız. Bizim bu firmayla kampanyasını yayınlamak dışında bir ilgimiz yoktur. İfadelerinde tatilin ücretsiz olduğunu söylemekteler. Güven duymuyorsanız katılmayın.

 4. Ayetullah dedi ki:

  Hayatmda hiç tatile gitmedim inş yeni evliyim inş olur site çok gzel karşladı çıkmasada yine sağl

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir