Antalya Migros AVM Mercedes C180 Çekilişi
  • 0

Antalya Migros AVM Mercedes C180 Çekilişi

Mercedes C180

Antalya Migros AVM Mercedes C180 Çekilişi
Antalya Migros alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Mercedes C180

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Antalya Migros AVM Mercedes C180 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
18 Haziran 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 21 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 28 Haziran 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Antalya Migros AVM Nerede?
Antalya Migros alışveriş merkezi Antalya şehrindedir. Adres: Arapsuyu Mah., Atatürk Bulvarı No: 3, 07070 Konyaaltı – AntalyaBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir