Aqua Florya AVM Mercedes SLC Çekilişi
  • 1

Aqua Florya AVM Mercedes SLC Çekilişi

Mercedes SLC

Aqua Florya AVM Mercedes SLC Çekilişi
Aqua Florya alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 200 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes SLC 180 AMG

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 10 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 14 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Aqua Florya AVM Nerede?
Aqua Florya alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cd. No:93, 34153 Bakırköy/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. medet dedi ki:

    bu arabayı inşallah ben kazanırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir