Avea MMS Maldivler tatil kampanyası
  • 0

Avea MMS Maldivler tatil kampanyası

Avea Maldivler tatil kampanyası8 Ekim 2011 tarihine kadar MMS gönderen herkes, çekilişle herşey dahil 4 günlük Maldivler tatili kazanma şansı yakalıyor. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken kampanya tarihleri arasında bir yakınınıza MMS (resimli mesaj, fotoğraf, video, vb.) göndermek. Her 1 MMS size 1 çekiliş hakkı kazandıracak.

Avea MMS ücreti ne kadar?
1 MMS ücreti 99 kuruş’tur. MMS Paketi ise 100 MMS için ayda 7,99 TL’dir.

Neler kazanacağım?
3 kişi Çift kişilik Maldivler seyehati

Son katılım tarihi
8 Ekim 2011

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 14 Ekim 2011 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Kampanya detayları:
Maldivler Seyahati 05.12.2011-22.12.2011 tarihleri arasında yapılacaktır. 4 gece 5 gün Avea’nın belirleyeceği 4 yıldızlı otelde oda+kahvaltı konaklama, İstanbul/Maldiv/İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, Havaalanı/Otel/Havaalanı transferleri dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. Söz konusu ödülün kapsamına pasaport, vize, yurtdışı çıkış harcı, her türlü kişisel harcamalar, kahvaltı hariç yemek ve otel ekstraları v.s gibi masrafları dahil olmayıp söz konusu harcamalar ödül kazanan aboneler tarafından karşılanacaktır. Seyahat süresince kazananların ve yanında beraberinde getirdikleri kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan, zarardan, kayıptan ve ilgili Konsolosluğun vize vermemesinden AVEA sorumlu tutulamaz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir