BeniKazan Facebook Çekiliş Sonucu
 • 4

BeniKazan Facebook Çekiliş Sonucu

Su Geçirmez Bileklik

BeniKazan Facebook Çekiliş Sonucu
BeniKazan sosyal medya hesaplarından paylaşılan su geçirmez bileklik kazandıran kampanya görselini kendi profilinizden paylaşıp çekiliş formunu doldurarak katıldığınız kampanya sona erdi. Kampanyaya katılanlar arasından çekiliş yapıldı ve kazananlar belirlendi. Kazanan kişiler 22 Ekim tarihine kadar Facebook mesajlar üzerinden iletişim bilgilerini bize gönderebilirler. Kazanamadım diye üzülmeyin. Çok yakında sürpriz bir hediye ile çekilişimiz yeniden başlayacak. Bizi takip edin.

Su Geçirmez Kol Saati Bileklik Kazanan 2 Kişi:
Ertuğrul Karakaş, Erzincan
Hanife Kubuş, Ankara

Nasıl Bir Kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: BeniKazan Facebook Çekilişi

Sevebilirsin...

4 Yorum

 1. mustafa yücel kocaçınar dedi ki:

  Ama olmadı yine herkese talih yine bana kör salih :-( kazanan arkadaşları canı gönülden tebrik ederim :-)

 2. burak can karayiğit dedi ki:

  bütün istediklerinizi yaptım facebook paylaşdım beğendim açık olarak paylasdım twitırda yapdın dediklerinizi instagram google plus youtube bütün sayfalara dediklerinizi yaptık ama mutlaka cevap verin faceden twitırda resmimi beğenmişiniz cevap, cevap verirseni sevinirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Burak kardeşim,

   Yorumdaki bazı kısımları silmek durumunda kaldık. Bu heyecanını yaşının küçük olmasına veriyorum. Birine hakaret edip, iftira atıp, onun hakkında ileri geri konuşup daha sonra da “cevap ver” dersen, sana vereceği cevap ya senin yaptığın gibi hakaret ve iftira dolu bir cevap olur ya da sana değer verip yanlışlarını düzeltir. Şimdi bir seçim yapmanı istiyorum. Efendi gibi konuşacaksan sana cevap yazarım. Ama saçma sapan tehditlerle klavye başında bize iftira atacaksan bu siteyi de sosyal medya hesaplarımızı da takibi bırak. Bizim daha önemli işlerimiz var. Tercihini cevap olarak yazabilirsin.

 3. Yasemin dedi ki:

  Bilgilendirdiginiz icin tesekkurler
  Insallah bi dahaki sefere

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir