Birmot Fiat Egea Çekiliş Sonucu
  • 0

Birmot Fiat Egea Çekiliş Sonucu

Fiat Egea

Birmot Fiat Egea Çekiliş Sonucu
Birmot servislerinden Fiat markalı aracınız için yaptırdığınız her mekanik 650 liralık harcama karşılığında 1 çekiliş hakkı kazandığınız kampanya sona erdi. Çekiliş yapıldı ve kazanan kişi belirlendi.

2017 model Fiat Egea kazanan kişi:
Bilal Bıyıklı, Ankara

Yedek Talihli:
Şaban Arslan, Adana

Nasıl Bir Kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: Birmot Fiat Egea Çekilişi

Kaç Kişi Katıldı?
Çekiliş için 4.083 katılım olmuştur.

Fiat Egea Sedan Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Fiat Egea Sedan aracının piyasa değeri 51.916 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 4.784 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Fiat Egea Sedan Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.368 cc olan Fiat Egea Sedan için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir