Birmot Fiat Egea Çekilişi
  • 1

Birmot Fiat Egea Çekilişi

Fiat Egea

Birmot Fiat Egea Çekilişi
Birmot servislerinden Fiat markalı aracınız için yaptırdığınız her mekanik 650 liralık harcama size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Ödeme yaptıktan sonra size verilecek olan şifreli çekilişe katılım kartı ile Birmot internet sitesine girip çekilişe katılabilirsiniz. Ödeme sonrası aldığınız fatura ile şifreli kartınızı saklayınız. Kazanmanız durumunda bu ikisi istenecektir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Fiat Egea Sedan

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Birmot Fiat Egea Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
29 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 11 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Fiat Egea Sedan Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Fiat Egea Sedan aracının piyasa değeri 51.916 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 4.784 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Fiat Egea Sedan Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.368 cc olan Fiat Egea Sedan için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. Çigdem ünlü dedi ki:

    Çok harika hep hayalim araba neolur benim olsun😊

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir