BKM Express ile Taksi 1 Lira
  • 0

BKM Express ile Taksi 1 Lira

taksi

BKM Express ile Taksi 1 Lira
Kampanya sona ermiştir. Kampanyaya katılan herkese her ayın 1’li günlerinde (Ayın 1’i, 11’i, 21’i ve 31’i) geçerli olmak üzere taksiler sadece 1 lira. Taksimetre 30 liraya kadar yazacak ve siz sadece 1 lira ödeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten BKM Express’e ücretsiz üye olmak ve ardından akıllı telefonunuzdan BiTaksi uygulamasını indirerek taksinizi ücretsiz olarak ayağınıza kadar çağırmak. Hemen üyeliğinizi gerçekleştirin ve bu ayın fırsatını kaçırmayın.

Boş Taksi Arama Derdine Son
Bu kampanya ile hem boş taksi aramaktan kurtuluyorsunuz hem de ayın belirli günlerinde 30 liraya kadar ödediğiniz taksi ücretleri için sadece 1 lira ödüyorsunuz. Üstelik diyelim ki taksi ücreti 40 lira tuttu kampanya yine geçerli. Sadece 11 lira ödüyorsunuz. Ve Ödemenizi kredi kartı ile yapabiliyorsunuz.

BKM Express Avantajları Neler?
BKM Express hangi bankadan olursa olsun tüm kredi kartı kullanıcılarının daha güvenli alışveriş yapabilmesi için Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından verilen bir hizmettir. BKM Express ile internet üzerinden kart bilginizi paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. iPhone ve Android uygulamaları üzerinden ise para gönderebilirsiniz.

BKM Express kullanıcılarının yararlanabildiği diğer indirimler ise şöyledir:
Kamil Koç Otobüslerinde Anında 5 Lira indirim
MyBilet üzerinden alınan Biletlerde Anında 5 Lira indirimBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir