Boyner İzin Ver Tatil Çekilişi
  • 1

Boyner İzin Ver Tatil Çekilişi

dominik cumhuriyeti

Boyner İzin Ver Tatil Çekilişi
Boyner internet sitesinden yada Boyner, YKM, Boyner Outlet, YKM Outlet, Konsept mağazalar ve Çarşı mağazalarından verilecek olan formları doldurarak çekilişe katılabilirsiniz. Böylece telefon numaranızın farklı firmaların tanıtımlarında kullanılmasına izin vermiş olacaksınız. 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir.

Neler kazanacağım?
3 kişi Çift Kişilik Dominik Tatili
10 kişi Paris Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
100 kişi Reeder A7iC-7 inç Tablet

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Boyner İzin Ver Tatil Çekiliş Sonucu

Son katılım tarihi ne zaman?
31 Mayıs 2015

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 18 Haziran 2015 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçları canlı yayınla öğrenmek için BeniKazan Twitter ve BeniKazan Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Tatil hakkında:
Dominik Seyahati 01 Ekim 2015-31 Aralık 2015 tarihleri arasındaki herhangi bir tarihte yapılacaktır. Club Med Punta Cana tesisinde 5 gece her şey dahil konaklama, İstanbul/Paris/Puntacana/Paris/İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri seyahate dahildir.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. mustafa yılmaz dedi ki:

    Boyner İzin ver Tatil Çekilişi adı altında yapmış olduğu bu kampanya ile bir tatil kazanabiliriz .. Hayırlı olmasını dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir