Brandium AVM Mercedes A180 Çekilişi
  • 1

Brandium AVM Mercedes A180 Çekilişi

Mercedes A180

Brandium AVM Mercedes A180 Çekilişi
Brandium alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes A180

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
25 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 29 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 3 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Brandium AVM Nerede?
Brandium alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Küçükbakkalköy Mah., Dudullu Cd. 23-25, 34758 Ataşehir/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. SAMETARDA dedi ki:

    MAGNUM ARABA KAZAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir