Carousel AVM BMW 2 Çekilişi
  • 6

Carousel AVM BMW 2 Çekilişi

BMW 2 Cabrio

Carousel AVM BMW 2 Çekilişi
Carousel alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz karşılığında aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş faturalarınızı ve kampanya masasından verilecek olan bilgisayar çıktısını çekiliş sonuna kadar saklayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model BMW 2.18i Cabrio

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Carousel AVM BMW 2 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Temmuz 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 19 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 21 Temmuz 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Carousel AVM Nerede?
Carousel alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Zeytinlik Mahallesi, Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1, 34710 Bakırköy/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

6 Yorum

  1. abdullah beketli dedi ki:

    admin bey cekilisi kimin kazandigini nerden ogrenebiliriz

  2. Ali dedi ki:

    Admin simdi diyelim arabayi kazandım satmayı düşünmüyorum ama askere gidicem bos yere sigortadir vergisidir fln ödemek istemiyorum askerdeyken suremem haliyle bu aracın vergisini fln ödedikten sonra satabilirmiyim magnumun altina vergisi odendikten sonra istediğin zaman satabilirsiniz demişsin pekiya bunu istediğim zaman satabilirmiyim?

  3. Ali dedi ki:

    Admin bey ben diyelim ki bu arabayi kazandım vergisini fln ödedikten sonra istediğim zaman satabilirmiyim 1 yıl sonra askere gidicem ve askerdeyken boşa vergi ödemek istemiyorum yoksa satmayı düşünmem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir