Carrefour Doritos Vespa Primavera Çekilişi
 • 6

Carrefour Doritos Vespa Primavera Çekilişi

vespa primavera 2015

Carrefour Doritos Vespa Primavera Çekilişi
CarrefourSA’dan yapacağınız her 5 liralık Doritos alışverişleri size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası verilecek olan kampanya kartındaki şifreyi internet sitesinden göndermeniz gerekiyor.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Vespa Primavera

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Carrefour Doritos Vespa Primavera Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Nisan 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 7 Mayıs 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

6 Yorum

 1. erhan dedi ki:

  sa. ben 2. yedeğim posta yoluyla tebligat gelmedi belki yoldadır gelir. yedeğim diye yedek başvurusunu nereye hangi adrese yapıcam bilmiyorum. biliyorsan söylermisin istanbula gitmeden olur heralde başvuru. yedek başvuru son 06.06.2016 teşekkür ederim şimdiden

 2. aylin dedi ki:

  selam Ahmet bey ben carrefour adresinde çekilişe nasıl gireceğim ?

 3. Esat dedi ki:

  İyi günler Ahmet bey, ben bu çekilişe katılmak istiyorum ancak doritosu sevmiyorum. Bu yüzden verilecek olan vespanın rengi önemli. Eğer rengi sevdiğim cheetos fıstıklı poşetinin renginde ise doritos almaya değer diyorum. Sonuç olarak verilecek vespa ne renk ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Esat bey,

   Verilecek Vespa’nın rengini ben de bilmiyorum. Ama siz kazanırsanız muhtemelen bu yorumunuzdan dolayı hakkınızı iptal ederler ve motoru yedek talihli alır. Bence bir tane daha yorum yazın ve Doritosu çok sevdiğinizi söyleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir