Carrefour Jaguar kampanyası
 • 5

Carrefour Jaguar kampanyası

Carrefour Jaguar kampanyasıRüyanız Gerçek Olacak kampanyası kapsamında Carrefour İçerenköy, Haramidere, İzmit, Bursa, Ankara ve Mersin Alışveriş Merkezleri’nde yer alan mağazalardan tek seferde 50 TL ve katları tutarında yapacağınız alışverişleriniz sonucunda bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Çekiliş sonucunu görmek için tıklayınız.

Nasıl katılacağım?
Alışveriş merkezleri içinde bulunan standlardan alacağınız Karttaki şifreyi, Fiş/fatura numarası, Adınız ve Soyadınızı, Yaş ve Adres bilgilerinizi ile birlikte SMS ile 1579 numaralı kısa mesaj servisine göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Neler kazanacağım?
1 kişi Jaguar CF1 X-TYPE 2.2 Otomobil

Son katılım tarihi
31 Ağustos 2009

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
7 Eylül 2009 tarihinde BeniKazan.com’da.Bu Çekilişlere de Katılın

5 Yorum

 1. kamile dedi ki:

  0538 818 64 75 no lu telefondan msg geldi pepsi yaşatır seni kampanyasından 20bin tel kazanmışım ama almayacağım, onlara hibe ediyorum :)) Dolandırıcılığın boyutları sınırları aşmış. vaaayyy beeee

 2. zEHRA uSLU dedi ki:

  16,07,2012 Pazartesi günü cep telefonuma gelen bir mesaj Pepsi Yaşatır Seni kampanyasından para ödülü kazandığımı Garantimatiklerden bu parayı alabaileceğimi ama parayı aktarabilmeleri için TC numaramı ve birtakım bilgileri istediler.Ben tereddüt edince eğer kapatırsam başka bir telefona geçeceklerini söylediler.Ben böyle bir işlemin güvenilirliğine inanmadığım için kapatacağımı söyledim.
  Bugün baktığımda değişik telefonlardan ayni mesaj bir çok kişiye atılmış…
  Mesaj atılan telefon no:05388186475

 3. mustun dedi ki:

  Aynen şaibeli bir durum Acaba o isimde bir şahıs varmı,hadi var diyelim adam ben alamıyacağım dedi vergisi çok,biletim kayıp,fişim yok vs diyor yedek talihli adı bile yok iş kesin yani ne denir siğirli sözcük BURASI TÜRKİYE…..

 4. ÖNDER ÖZDEMİR dedi ki:

  selami abi bende istiyorum ama bu araba bana xxl gelir..bana çıkarsa sana ucuza satarım ?

 5. selami şahin dedi ki:

  15 haziran da alışveriş yapmıştım iki kez katıldım kampanya ya rüyalarımı süsleyen bu araba bana çıkarsa ne kadar mutlu olacağımı anlatamam inşallah dua ediyorum bana çıkar carfoursa ya teşekkür eder va başarılar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir