Cepa AVM Jaguar F-Pace Çekilişi
 • 6

Cepa AVM Jaguar F-Pace Çekilişi

jaguar f-pace 2017

Cepa AVM Jaguar F-Pace Çekilişi
Cepa alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 200 liralık alışveriş karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Alışverişleriniz sonrası kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Jaguar F-Pace

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Cepa AVM Jaguar F-Pace Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 25 Şubat 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Cepa AVM Nerede?
Cepa alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: Üniversiteler, Km., Eskişehir Yolu, 06800 Çankaya/Ankara

Jaguar F-Pace Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Jaguar F-Pace aracın piyasa değeri 363.308 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 363.308 lira olup 2017 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 359.240 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 35.924 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu vergiyi ödemeden aracı üzerinize aldıktan sonra hemen satabilirsiniz. Vergi borcunuzu daha sonra ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Jaguar F-Pace Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Jaguar F-Pace’in motor hacmi 1.999 cc’dir. Bu sebeple 2017 yılının 6 aylık dönemi için 1.439 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

6 Yorum

 1. Hasan celal dedi ki:

  Hocam öğrenci olma zorunluluğu varmış öyle mi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   363.308 Liralık Jaguar F-Pace çekişi ve öğrenci olma zorunluluğu :) Bunu size kim dediyse çekilişe katılmanızı engelleyip şansını düşürmemek için demiştir :)

 2. Emre dedi ki:

  Ahmet bey baska sehirde yasiyorum ama ankaraya gidip katilsam kabul olur mu cekilis hakkim?

 3. Berk dedi ki:

  Merhaba, 200 liralık alışverişi bir gün içerisinde değil de farklı günlerde toplamda 200 liralık alışveriş gerçekleştirdiğimizde çekiliş hakkı kazanabilir miyiz kampanya masalarında?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir