Cepa AVM Mini Cooper Çekilişi
  • 0

Cepa AVM Mini Cooper Çekilişi

Mini Cooper

Cepa AVM Mini Cooper Çekilişi
CEPA AVM 10. yıl kampanyası kapsamında Cepa alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 200 liralık alışveriş karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kampanya sonuçlanıncaya kadar alışveriş fişlerinizi ve kampanya masasından verilecek olan bilgisayar çıktısını saklayınız. Kampanya 2 dönem halinde düzenlenecek olup her dönem çekilişe yeniden katılmanız gerekmektedir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
10 kişi 2017 model Mini Cooper

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Cepa AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu (1. Dönem)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Ocak 2018 – 1. Dönem
14 Mart 2018 – 2. Dönem

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
1. dönem çekilişi 20 Ocak 2018 tarihinde, 2. dönem çekilişi ise 19 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup 1. dönem çekilişi sonucu kazananlar 25 Ocak 2018 tarihinde, 2. dönem çekilişi sonucu kazananlar 24 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Cepa AVM Nerede?
Cepa alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: CEPA AVM, Mustafa Kemal Mahallesi, 06510 Çankaya/Ankara

Mini Cooper Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Mini Cooper aracının piyasa değeri 120.318 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 23.132 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Hediyeyi Satabilir miyim?
Hediyeyi satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden hediyeyi üzerinize alamayacağınız için satamazsınız.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir