Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi
 • 26

Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi

BMW 2 Cabrio

Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan Cipso ve Chips Master Süper Boy veya Aile Plus Boy paketlerinden çıkan şifreyi kampanya için özel olarak oluşturulan sanslipaket.com internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre gönderimi size 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli şeridi saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli şerit istenecektir. Aksi halde hediyenizi alamazsınız. Faturayı saklamanıza gerek yoktur.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2016 model BMW 2.18i Cabrio

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 1 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 3 Kasım 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Şifre Paketin Neresinde?
Şifre sadece kampanya görseline sahip promosyonlu ürünlerden çıkmaktadır. Şifre paketin içindeki beyaz şeritte bulunmaktadır. Sadece şifreli beyaz şeridi saklamanız yeterlidir.

BMW 2.18i Cabrio Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model BMW 2.18i Cabrio aracının piyasa değeri 167.796 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 16.779 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

BMW 2.18i Cabrio Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.499 cc olan BMW 2.18i Cabrio için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

26 Yorum

 1. İnanay dedi ki:

  Kampanya görseline sahip ürünleri hiçbir yerde bulamıyorum (Diyarbakır) bugüne kadar birçok AVM’ler ve bakkallara baktım yok. Kaç ay geçti hala yok. Neden acaba buralara kampanyalı ürünler göndermiyorlar mı?

 2. Osman dedi ki:

  Fiş ibrazı zorunlu yazıyor Bakkaldan alınan cipse fiş mi alacağız ? Fişin üstünde gıda yazıyor sonuçta market fişleri gibi detaylı ürün ismi yazmıyor. Bu sorun teşkil eder mi ?

 3. Osman dedi ki:

  Merhaba;

  Cips içerisinde çıkan çıkan şeritte 2 adet okunabilir şifre var. İkisini de göndereyim mi? ileride bir şeritte 2 şifre var diyerek sıkıntı yaparlar mı ?

 4. enes dedi ki:

  cipsonun sitesinde böyle yazıyor: ”İkramiye tesliminde şifreli şerit ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli şerit ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.” siz fiş fatura gerekmiyor demişsiniz. ben fişi atmıştım şifreli şerit duruyor bir sorun olur mu?

 5. elif dedi ki:

  18 yaş altındakiler katılabiliyormu ??

 6. Ali dedi ki:

  İnternetten şifre gönderilmiyor gönder butonu. çalışmıyor çözüm lütfen

 7. Zeyno dedi ki:

  Hangi marketlerde buldunuz arkadaşlar ben balikesir de hiçbir yerde bulamadim

 8. Gülten dedi ki:

  Merhaba ben bu arabayi kazanmak istiyorum Lütfen

 9. Metin dedi ki:

  Ahmet bey şeraitin iki ucundaysa şifre var ikisinde yolluya biliyormuşuz

 10. GOKHAN dedi ki:

  faturaya gerek varmı faturayı bakkallar vermiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir