Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi
 • 80

Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi

BMW 2 Cabrio

Cipso BMW 2 Cabrio Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan Cipso ve Chips Master Süper Boy veya Aile Plus Boy paketlerinden çıkan şifreyi kampanya için özel olarak oluşturulan sanslipaket.com internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre gönderimi size 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli şeridi saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli şerit istenecektir. Aksi halde hediyenizi alamazsınız. Faturayı da saklayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2016 model BMW 2.18i Cabrio

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 1 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 3 Kasım 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Şifre Paketin Neresinde?
Şifre sadece kampanya görseline sahip promosyonlu ürünlerden çıkmaktadır. Şifre paketin içindeki beyaz şeritte bulunmaktadır. Sadece şifreli beyaz şeridi saklamanız yeterlidir.

BMW 2.18i Cabrio Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model BMW 2.18i Cabrio aracının piyasa değeri 167.796 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 16.779 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

BMW 2.18i Cabrio Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.499 cc olan BMW 2.18i Cabrio için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

80 Yorum

 1. Selim dedi ki:

  Kazanan kişi para almamiz ve kimlik almamizmi gerekiyor

 2. Sedat dedi ki:

  Çekiliş uzadimi bana mi oyle geldi 30eylul du 1 kasım e mi geldi

 3. mert dedi ki:

  Bende fis/fatura yok alirmiyim arabayı

 4. Rıza dedi ki:

  Ahmet bey bişey soracaktım cumartesi kampanyanın son gün iki ürün aldım göndriyim dedim gönderemedi sonra ceptelefonundan göndermek istedim karşılama mesajı cerezos kampanyası sona ersi diye geldi (yani cipso paketinden cerezos kodu çıktı )kampanyaya katılamadım arasam kampanyaya kayd edebilirlermi

 5. Yigit dedi ki:

  10 kez çekilişe katıldım suan 1 tanesini annem çöpe atmış masamın üstündeydi diye bunu cipsoyu arayıp durumu izah etsem yardımcı olurlar mı ? Son katıldığım şifreyi atmış ordan bulabilmeleri mümkünmüdür.

 6. Umit dedi ki:

  Bu odeyecegimiz vergi veraset ve intikal vergisi mi. Eger oyleyse yeni cikan torba yasa ile yüzde 20 oluyormus dogru mudur yorumlari alayim

 7. cemile dedi ki:

  urunleri gross marketden alib cekilise katilirsak gecerli olur mu?

 8. Merve dedi ki:

  Ben aldim fakat fatura kayip diyelimki bana cikti fis olmadigi icin arabayı alamayacak miyim :( serit var

 9. ahmet muzaffer dedi ki:

  kaç kere katılabilirizsınır varmı

 10. İzmirli dedi ki:

  Faturayı saklayın demişler de benim nerden ne zaman aldığımın önemi var mı ki? O ürün benim elime geçtiyse bi şekilde şifrede okunabiliyorsa sorun olmamalı

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba İzmirli,

   Normalde faturayı saklamanıza gerek yok. Cipso’nun internet sitesinde kopyala-yapıştır mevzusundan dolayı bir hata var ve faturayı saklayın yazıyor. Biz burada çok defa belirttik ama herkese tek tek anlatmaktan sıkıldığımız için faturayı da saklayın yazdık.

 11. Ömer Faruk Kuran dedi ki:

  Son katılım tarihi 30.09 Çekiliş tarihi 01.11 olarak belirtilmiş arada bir ay süre olması garip bir durum değil mi? Genelde en fazla 1 hafta oluyordu takip ettiğim çekilişlerde

 12. Abdullah dedi ki:

  Bu ürünü hiç bir yerde bulamıyorum hangi marketlerde satılıyor acaba Ahmet bey hiç denk geldinizmi :) Teşekkürler.

 13. Aysun dedi ki:

  Formu dolduruyorum sürekli eksik girdiniz yaziyo. Aslında hepsini tam giriyorum ama gonDer butonuna bastığım anda şehir ve cinsiyet kısmı siliniyo. Bu sefer uyarı veriyor. Eksik girdiniz diye neden siliniyorki?

 14. yeter dedi ki:

  Çekiliş sonucu açıklandıktan ne kadar süre sonra araba teslim ediliyor

 15. Lay lom dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey, seritte iki sifre cikti fakat şifrenin birinin 3 harfi paketi actigimiz yerde, okunabilir durumda, iki sifreyi de gondersem paketi ve seriti saklasam olur mu? Yoksa hic riske girmeyip okunabilir olanını mi yollasam…

 16. Nurten dedi ki:

  şu soruların bazılarını okudum da sizin de işiniz zor Ahmet selman 😂

 17. Yasin dedi ki:

  Şifreyi gönderdikten sonra paketi atsak olur mu yoksa paketi rlimizde bulundurmak gerekir mi?

 18. Ece dedi ki:

  Bana çıkacağını zannetmiyorum ama yine de gönderdim tabi :D . Bu arada iyi muhafaza edin şifreleri, benim 1 şifrem silindi paketin içinden Allah’tan göndermemiştim şifreyi gönderseydim bi de çıkardı falan üzülürdüm :D

 19. Serdar dedi ki:

  Uye falan olmak gerekiyor mu ?

 20. Berk dedi ki:

  Anlamıyorum. Kampanyanın anasayfasında fatura ibrazı zorunlu yazıyorken siz nasıl gerek olmadığını iddia edebiliyorsunuz? Bu kampanyayı siz mi düzenliyorsunuz? Ben faturamı atarsam kazanmam durumunda ikramiyeyi alabileceğimin garantisini verebilir misiniz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kampanya sayfasında yer alan açıklamalarda hata olduğunu düşündüğümüz için böyle bir açıklama yazdık. Çekilişin kurallarını biz koymuyoruz. Biz çekilişlerin garantörü değiliz.

 21. Serdar dedi ki:

  Fis/fatura. Nedir?

 22. Melahat dedi ki:

  Sifreyi nerde yazacağim hangi adreste

 23. İnanay dedi ki:

  Kampanya görseline sahip ürünleri hiçbir yerde bulamıyorum (Diyarbakır) bugüne kadar birçok AVM’ler ve bakkallara baktım yok. Kaç ay geçti hala yok. Neden acaba buralara kampanyalı ürünler göndermiyorlar mı?

 24. Osman dedi ki:

  Fiş ibrazı zorunlu yazıyor Bakkaldan alınan cipse fiş mi alacağız ? Fişin üstünde gıda yazıyor sonuçta market fişleri gibi detaylı ürün ismi yazmıyor. Bu sorun teşkil eder mi ?

 25. Osman dedi ki:

  Merhaba;

  Cips içerisinde çıkan çıkan şeritte 2 adet okunabilir şifre var. İkisini de göndereyim mi? ileride bir şeritte 2 şifre var diyerek sıkıntı yaparlar mı ?

 26. enes dedi ki:

  cipsonun sitesinde böyle yazıyor: ”İkramiye tesliminde şifreli şerit ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli şerit ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.” siz fiş fatura gerekmiyor demişsiniz. ben fişi atmıştım şifreli şerit duruyor bir sorun olur mu?

 27. elif dedi ki:

  18 yaş altındakiler katılabiliyormu ??

 28. Ali dedi ki:

  İnternetten şifre gönderilmiyor gönder butonu. çalışmıyor çözüm lütfen

 29. Zeyno dedi ki:

  Hangi marketlerde buldunuz arkadaşlar ben balikesir de hiçbir yerde bulamadim

 30. Gülten dedi ki:

  Merhaba ben bu arabayi kazanmak istiyorum Lütfen

 31. Metin dedi ki:

  Ahmet bey şeraitin iki ucundaysa şifre var ikisinde yolluya biliyormuşuz

 32. Bilal Üstün dedi ki:

  Vergiyi vergi dairesine 3 yıl içinde 6 taksit halinde ödeyebileceğimiz konusunda eminmisiniz? Veraset ile ilgili okuduğum mevzuat hükümlerinde, beyannameyi çekilişi düzenleyen firmanın, çekiliş tarihinden itibaren 20 gün içinde vergi dairesine yapması gerektiği ve %10 olan verginin, talihliden tevkif (alıkoyulması) ve bu 20 gün içinde ödemesi gerektiği belirtiliyor. Bu, sizin belirttiğiniz taksit meselesinin, çekiliş, şans oyunları haricindeki intikaller için geçerli olduğu anlaşılıyor. Lütfen, siz de konuya bi göz atarmısınız

 33. GOKHAN dedi ki:

  faturaya gerek varmı faturayı bakkallar vermiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir