Colins Kot Festivali Çekilişi
  • 0

Colins Kot Festivali Çekilişi

Kot pantolon

Colins Kot Festivali Çekilişi
Colins internet sitesinden yapacağınız her 25 liralık kot pantolon alışverişi size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekilişte 100 kişi hediye kazanacak. 1 şifre ile bile olsa katılmanızı tavsiye ederiz. Alacağınız pantolon 100 lira ise 4 çekiliş hakkı kazanırsınız. Fatura üzerinde ismi yazan kişi çekilişe katılmış olur. Çekiliş sonucu açıklanıncaya kadar alışveriş faturanızı saklayınız.

Çekilişe katılmak için TIKLAYINIZ

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
100 kişi JBL Flip4 Bluetooth Hoparlör + Fujifilm Instax Mini 9 Fotoğraf Makinesi + COLIN’S Jean Pantolon + 3 aylık Spotify premium Üyeliği
(Kazanan her bir kişi bu hediyelerin hepsini birden kazanacaktır.)

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Colins Kot Festivali Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
24 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 5 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 11 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Colins Kampanyaları
Çekilişe katıldığınızda aldığınız her bir pantolon için %20 indirim kuponu kazanırsınız. Ayrıca 150 liralık her alışverişinizde anında 20 TL indirime sahip olursunuz. 100 lira üzeri alışverişlerinizde kargo parası ödemezsiniz. Çekilişe katılırken bu kampanyalardan yararlanın.

Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir