D-Smart Şampiyonlar Ligi seyahat çekiliş sonucu
  • 0

D-Smart Şampiyonlar Ligi seyahat çekiliş sonucu

D-Smart Şampiyonlar Ligi seyahat çekiliş sonucuÇift kişilik Şampiyonlar Ligi seyahati kazanan 2 kişi:
Mustafa Yaman, Karabük
Serdar İlgin, İstanbul

Lisanslı forma kazanan 250 kişi:
Adile Barsal, Antalya
Ahmet Aksoy, Trabzon
Ahmet Işık, İstanbul
Ahmet Şevki Öztek, İstanbul
Ahmet Toklucu, İstanbul
Ahmet Yazıcı, Hatay
Ahmet Zafer Seyar, İstanbul
Akgül Egilmezbilek, Ankara
Ali Artun Aygün, İstanbul
Ali Cem İnaniç, Çanakkale
Ali Osman Karabayır, İstanbul
Andaç Nergiz, İstanbul
Arzu Arslan, Kırklareli
Asuman Mavuk, İstanbul
Atalay Karakuşum, Kocaeli
Aykut Aksu, İstanbul
Aykut Satlık, İzmir
Ayşe Gökçekuyu, Ankara
Aziz Tekin Tonğaç, Şanlıurfa
Azize Gökçe Kuzu, İstanbul
Barış Yüzer, İzmir
Bedi Erim, Bursa
Bilal Daş, Kırklareli
Bilal Turnal, İstanbul
Bilal Yılmaz, Amasya
Birgül Atagün, İzmir
Birsin Bitirgiç, İstanbul
Boşnak Polat, Ankara
Burak Sümer, Artvin
Burcu Sabaz, Adana
Burcu Uçar, İzmir
Burçin Gözükırmızı, Konya
Bülent Aydoğan, İstanbul
Cafer Kalyoncu, Bursa
Can Tamdoğan, Yalova
Celalettin Yeşilyurt, Trabzon
D-Smart Şampiyonlar Ligi Seyahat Çekiliş Sonucu Lisanlı Forma Kazananlar Devam
Cem Sivri, İstanbul
Cemil Aydın, Hatay
Çağatay Eray Gencer, Konya
Demir Duygun, Kocaeli
Demiray Keleş, Kırklareli
Deniz Mevlütoğlu, Erzurum
Deniz Turan, Ankara
Doğukan Sağır, Kahramanmaraş
Dursun Ali Akgül, İstanbul
Dündar Korkmaz, İstanbul
Ebru Şallı, İstanbul
Ece Uzaslan, Kocaeli
Efrahim Şahinöz, Ankara
Ekrem Beger, İzmir
Elif Arslanhan, Aksaray
Elif Cem, İstanbul
Elif Gebeş, İstanbul
Emin Çağan, Siirt
Emir Uysal, Mersin
Emrah Özer, Gaziantep
Emre Ateş, İstanbul
Emre Balcı, İstanbul
Emre Özmen, Karabük
Engin Çoban, İstanbul
Enis Dirik, İzmir
Enis Yuda, İstanbul
Erdal Sert, Diyarbakır
Erdem Çat, İstanbul
Erdem Uygur, İstanbul
Erdinç Kahraman, İstanbul
Ergün Topcu, İzmir
Erkan Cavitoğlu, İstanbul
Erkut Kekeç, İstanbul
Erol Kandemir, İstanbul
Erol Sarıoğlu, Gaziantep
Esat Arslan, Şırnak
Eşref Demirel, İstanbul
Eşref Kestane, Çanakkale
Ethem Gökhan Bilik, İstanbul
Fahri Gündüz, Tekirdağ
Fahri Öztürk, Kocaeli
Faruk Duman, Ordu
Faruk Karğın, İstanbul
Fatih Aladağ, Erzurum
Fatih Birdal, Kocaeli
Fatih Demir, Trabzon
Fatih Terim, İstanbul
Fatma Özkan, Artvin
Fatoş Yavuz, İstanbul
Feride Cansever, İstanbul
Feza Ravcı, İstanbul
Fırat Ersoy, Ankara
Fırtına Ahmet Çfitçi, Hatay
Füssün Karadeniz, İstanbul
Galip Gök, İzmir
Gizem Belge, İstanbul
Gökhan Önel, İstanbul
Görkem Özbecerikli, İzmir
Gülşah Arabacı, Eskişehir
Gülşah Tegenlioğlu, İzmir
Gündüz Özkesemen, Kars
Gürhan Durmaz, Adana
Hakan Güler, Mersin
Hakan Kara, Bursa
Hakkı Beder, Trabzon
Halil Esen, İzmir
Halil Yazıcıoğlu, İstanbul
Halit Aykut Aslan, İstanbul
Halit İbrahim Tayfun, İstanbul
Handan Öztürk, İstanbul
Harun Doğan, Ankara
Harun Güneş, Denizli
Hasan Bülent Aksoy, Trabzon
Hasan Çakır, İstanbul
Hasan Erhan Genç, İstanbul
Hasan Kaçar, Antalya
Hatice Çetinkaya, Adana
Hazal Kocagöz, Balıkesir
Hilal Soysal, İstanbul
Hüseyin Rahvalı, Kırklareli
İbrahim Halil Ağar, Isparta
İbrahim Halil Değer, İstanbul
İbrahim Kahvecioğlu, İstanbul
İbrahim Pamir, İzmir
İpek Papatya, İzmir
İrfan Kodak, İstanbul
D-Smart Şampiyonlar Ligi Seyahat Çekiliş Sonucu Lisanlı Forma Kazananlar Devam
İsmail Dülger, Sakarya
İsmail Güngören, Manisa
İsmail Yıldızhan, Kütahya
İsmet Umut Çakıroğlu, İstanbul
Kadir Çelebi, Eskişehir
Kazım Yüzüak, Kocaeli
Kemal Emre Telciler, Manisa
Kıymet Taşkıran, Bursa
Kubilay Hakkı Ulusoy, Ankara
Levent Namlı, Ordu
Mahir Osmanlı, Antalya
Mahmut Bilgiç, Antalya
Mehmed Kavukcu, Erzurum
Mehmet Ali Mermer, İstanbul
Mehmet Engin, İzmir
Mehmet Hüseyin Çetin, Diyarbakır
Mehmet Küçük, Şanlıurfa
Mehmet Tolacıoğlu, İzmir
Mehmet Türkoğlu, Tekirdağ
Mensure Demircan, Diyarbakır
Merih Turan, İstanbul
Mert Ersoy, İstanbul
Mesut Şentürk, İstanbul
Metin Balekoğlu, İstanbul
Metin Deveci, Balıkesir
Muhammet Bilgin, Hatay
Muhammet Faruk Alaca, Malatya
Muhammet Hıfzı Elbir, Ankara
Muharrem Koyun, Trabzon
Mukaddes Kural, İstanbul
Muktat Akça, İstanbul
Murat Ak, İstanbul
Murat Arslandağ, Hatay
Murat Ertüz, İstanbul
Murat Sakaryalı, İstanbul
Murat Yulu, İzmir
Mustafa Çödek, Giresun
Mustafa Dombay, Zonguldak
Mustafa Eryılmaz, İstanbul
Mustafa Eser, Gaziantep
Mustafa Fidan, İstanbul
Mustafa Mehmet Atasoy, Antalya
Mustafa Orhan, İstanbul
Muttalip Hancıoğlu, İstanbul
Mücahit Şahan, İzmir
Nazif Yiğitliler, Yalova
Necati Şimşek, Ordu
Necla Seçgin, İstanbul
Nedim Özdemir, İstanbul
Nermin Kurt, Zonguldak
Nihal Tekçe, Tekirdağ
Nihan Pınar, İstanbul
Nurettin Çakır, İstanbul
Oğuzhan Özmen, İstanbul
Oğuzhan Ungan, İstanbul
Oktay İmra Kireççi, Denizli
Onur Geyik, İstanbul
Onur Telci, Ankara
Orkun Olukoğlu, İstanbul
Oruç Demirkaya, İzmir
Ozan Toprakcı, İzmir
Ömer Arıman, İstanbul
Ömer Öründü, Trabzon
Ömer Tokgöz, Şanlıurfa
Ömer Yıldırım, İstanbul
D-Smart Şampiyonlar Ligi Seyahat Çekiliş Sonucu Lisanlı Forma Kazananlar Devam
Önder Dinler, İstanbul
Öner Atak, İstanbul
Özal Yurul, İstanbul
Özgür Konuşlu, İstanbul
Ramazan Rumet Parlak, Gaziantep
Ramazan Sevim, Trabzon
Resul Kurnaz, Eskişehir
Rezan Açiş, Diyarbakır
Samet Gök, Şırnak
Seçil Yıldırım, İstanbul
Sedat Durmaz, İstanbul
Sedat Özbadem, İstanbul
Sefer Esin, İstanbul
Selçuk Taşçı, İzmir
Selim Tunç, İstanbul
Selin Huğ, İzmir
Selman Kırveli, Çanakkale
Serdar Özkılıç, İstanbul
Serhat Melek, Trabzon
Serkan Erenoğlu, İstanbul
Serkan Yıldıran, Tokat
Servet Akkaya, Eskişehir
Sevda Akkuş, Muğla
Sevil Şengül, Düzce
Sezgin Güzel, Hatay
Sinan Ahmet Gülgönen, İstanbul
Sonay Ergene, İstanbul
Soner Yılmaz, İstanbul
Sunay Alakuş, İzmir
Süha Böke, Malatya
Süleyman Kaymaz, Antalya
Süleyman Selçuk, Batman
Süleyman Serdar Baydar, Ankara
Süleyman Taşin, İstanbul
Şahin Tullu, Konya
Şenol Kürklü, İstanbul
Şerafettin Kaya, Edirne
Şule Solmaz, Samsun
Tekin Şahin, Trabzon
Tevfik Tezcan, İstanbul
Tolga İşgören, Ankara
Tuğçe Erdoğan, İstanbul
Tuncay Aluç, İstanbul
Ufuk Savaşkan, İstanbul
Uğur Arpalı, İstanbul
Uğur Ermiş, Muğla
Umut Caner Kuzu, İstanbul
Umut Orkun Baykal, İstanbul
Ümit Cancan, İzmir
Volkan Alıcı, İstanbul
Volkan İz, İstanbul
Yakup Kara, Trabzon
Yasin Ilıkkan, İstanbul
Yasin Kaya, İzmir
Yeşim Kuzgun, Edirne
Yıldıray Boldurmaz, İzmir
Yurdagül Çiftci, Ankara
Yücel Akdeniz, İstanbul
Yüksel Bilgin, Ankara
Yüksel Çetin, İstanbul
Zafer Polat, Tokat
Zekai Arda, Edirne
Ziya Canlıoğlu, Ankara
D-Smart Şampiyonlar Ligi Seyahat Çekiliş Sonucu Lisanlı Forma Kazananlar liste sonu

Nasıl bir kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: D-Smart Şampiyonlar Ligi seyahat çekilişi

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir