DenizBank Nice tatil çekilişi
  • 1

DenizBank Nice tatil çekilişi

DenizBank Nice tatil çekilişifacebook.com/denizbank adresine giriş yaparak geçmişteki Ramazan ayları ile ilgili yazı yazarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe en fazla bir yazı ile katılabilirsiniz. Yazınızdan sonra açılacak olan formu doldurmayı unutmayınız.

Neler kazanacağım?
1 kişi Nice seyehati

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: DenizBank Nice tatil çekiliş sonucu

Son katılım tarihi?
12 Ağustos 2012

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 28 Ağustos 2012 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Tatil hakkında
Tatil 18 – 21 Ekim arasında çift kişilik Münferit Nice Turu (Türk Havayolları ile Istanbul – Nice gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti, 5 yıldızlı Negresco Hotel’de 3 gece oda kahvaltı konaklama, Havaalanı transferleri, Nice şehir turu, Yarım gün Monaco, Monte Carlo and Eze Turu, Seyahat sağlık sigortası, Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.

Seyahat İstanbul‘da başlayıp İstanbul’da bitecektir. Kazanan kişinin İstanbul’a kadar ulaşımı kendisine aittir. Vize ve pasaport işlemleri kazanan kişilere aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. ali dedi ki:

    hem Ipad hemde normal bilgisayar ile kullanımı kolay

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir