Digiturk iPhone 7 Çekilişi
  • 1

Digiturk iPhone 7 Çekilişi

iPhone 7

Digiturk iPhone 7 Çekilişi
Çekilişe yalnızca Digiturk aboneleri katılabilir. Digiturk faturanızı posta yoluyla değil de e-fatura biçiminde alarak çekilişe katılabilirsiniz. E-fatura talebinizi Digiturk müşteri hizmetlerini arayarak veya Digiturk Online işlem merkezinden ayarlayabilirsiniz. Çekilişe katılım ücretsizdir. Abonelik kimin üzerineyse çekilişe o kişi katılmış olur. ONAY yazıp 3473’e ücretsiz kısa mesaj göndererek de e-faturaya geçebilirsiniz. Kampanya tarihleri arasında iptal edilip tekrar başlatılan e-fatura aboneliklerine çekiliş hakkı verilmez.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi LG 55UH770V 4K Süper Ultra HD Smart LED Televizyon
1 kişi HP Pavilion i7
1 kişi Apple iPhone 7
1 kişi Apple iPad Air 2
Herkese bir haftalık Film, dizi, Ailenin yıldızı, filmin yıldızı, Sporun yıldızı vb. biri

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Digiturk iPhone 7 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
20 Ekim 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 31 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 1 Kasım 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. aslan cihan dedi ki:

    merhaba, Lig tv kampanyanız son derece güzel ve benim çevremde başka marka istasyonlardan yakıt kullanan arkadaşlarımın hepsini bu kampanyadan dolayı bp ye yönlendirdim. Ancak bazılarımız kampanyayı geç duyduğumuzdan BPye geç geçiş yaptık ve puanı yeni biriktirebildik. 31 ocak tarihinde kampanya bittiği için de yararlanamıyoruz. Bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz.
    teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir