Dimes Elektrikli Kaykay Çekiliş Sonucu
  • 0

Dimes Elektrikli Kaykay Çekiliş Sonucu

hoverboard

Dimes Elektrikli Kaykay Çekiliş Sonucu
Dimes Heroes 6’lı paketlerinden çıkan şifreyi kampanya için özel olarak hazırlanan dimesclub.com internet sitesindeki formdan göndererek çekiliş hakkı kazandığınız kampanya sona erdi. Çekiliş sonuçları açıklandı. Çekiliş son dönemi ile devam ediyor. Katılmak için TIKLA

Hoverboard Ginger Scooter Elektrikli Kaykay kazanan kişi:
Şenol Tuncel – 1. Dönem
Bahattin Doğan, İzmir – 2. Dönem
Bayram Bilicen, İstanbul – 3. Dönem
Oktay Gül, Ankara – 4. Dönem
Vildan Efeoğlu, İzmir – 5. Dönem

Case 4u VR BOX 3.0 Bluetooth Kumandalı 3D Virtual Reality Sanal Gerçeklik Gözlüğü kazanan 5 kişi:
Erhan Aslan – 1. Dönem
Mehmet Oğuz Bentli – 1. Dönem
Nurten Akın – 1. Dönem
Özge Pekel – 1. Dönem
Tuğba Çörtenlioğlu – 1. Dönem
Berat Atakul, Ankara – 2. Dönem
Cumhur Ayaz Kocak, Ankara – 2. Dönem
Rümeysa Doğan, Kırşehir – 2. Dönem
Samet Öküzcü, Tekirdağ – 2. Dönem
Yıldırım Emir Özer, Ankara – 2. Dönem
Ahmet Barış Emre, Ankara – 3. Dönem
Ata Kıvanç Bingöl, Eskişehir – 3. Dönem
Buğra Berk Kahyaoğlu, Giresun – 3. Dönem
Efe Has, Ankara – 3. Dönem
Esra Cerit, İzmir – 3. Dönem
Aycan Ünal, Erzincan – 4. Dönem
Gökay Yaylalar, İstanbul – 4. Dönem
Sule Tahraoğul, Adana – 4. Dönem
Tayfun Şık, Denizli – 4. Dönem
Yasin Saygılı, Manisa – 4. Dönem
Eren Özdemir, İstanbul – 5. Dönem
Halil Acü, İzmir – 5. Dönem
Kadri Gök, İzmir – 5. Dönem
Mustafa Öz, Hatay – 5. Dönem
Yiğit Kalender, İstanbul – 5. Dönem

Justice Figure kazanan 50 kişi:
5.Dönem Kazananlar
Abdullah Erdoğan, Ankara
Arda Karadağlıoğlu, Antalya
Arda Kasapoğlu, İstanbul
Arda Akan, Alanya
Asım Soner, İstanbul
Ayla Canbek, Antalya
Aytaç Torun, Ankara
Aziz Erdoğan, Kocaeli
Barış Ölçenoğlu, İstanbul
Berat Akın, Ankara
Buket Erol, Ankara
Demet Yürekli, İstanbul
Efecan Kaya, İstanbul
Elif Betül Çağlar, İstanbul
Emin Aydoganoglu, İstanbul
Emre Tatlıoğlu, Ankara
Ercan Pamuk, İstanbul
Esra Kir, İstanbul
Fatıma Zehra Polat, Ankara
Halil İbrahim Tosun, Ankara
Halit Şimşek, Antalya
İsmail Çakmak, İstanbul
Kaan Barutçu, Bolu
Kadir Korkmaz, İzmir
Kenan Karakaş, İstanbul
Kerem Yıldırım, İstanbul
Mahmut Fatih Uzunyaşa, İstanbul
Mehmet Gürbüz, Konya
Mehmet Cemil Altın, Denizli
Merve Dirhemcioğlu, Bursa
Metin Yılmaz, Kayseri
Metin Kocabey, Denizli
Monder Fatih, Isparta
Murat İnce, İstanbul
Mustafa Demirbay, Balıkesir
Müge Mızrak, Şanlıurfa
Perihan Karapanca, İstanbul
Resmiye Bozoğlu, İstanbul
Semih Uygun, Ankara
Semiha Gerin, İstanbul
Serkan Çakmak, Ankara
Serkan Yelekli, İstanbul
Sinem Ayaz, Edirne
Şebnem Sağlam, İstanbul
Şenay Sezer, Edirne
Veysel Soydal Ataseven, Hatay
Yağız Efe Namlı, İstanbul
Yasin Karataş, Kayseri
Yusuf Keser, Hatay
Zeynep Berra Coşkun, İstanbul

1.Dönem Kazananlar
Abdulkadir Erdoğan
Adnan Akyüz
Ahmet Erkam Aydın
Alper Yavuz
Arda Tutkun
Ayberk Saygın
Ayşe Turgut
Barış Berker
Bülent Arslan
Bülent Şahin
Caner Bilgin
Çiğdem Gültekin
Deniz Bahattin Bayraktar
Deniz Doruk Karaman
Didem Berber
Ebru Başal Yılmaz
Emine Bakır
Enes Buğra Tekin
Fulya Çetin
Goksu Gokdemir
Gökçe Çiftlik
Gülten Eroglu
Hakan Akçil
İ. Müslüm Elçi
İbrahim Zengin
İdris Öamuşoğlu
İsmail Ülkü
Kader Köksal
Kara Bartu
Leyla Balak
Mehmet Ali Çalışkan
Mesut Macit
Mine Ünsal
Muhammed Ergenoğlu
Mustafa Kemal Özgüler
Nehir Kılıç
Nilay Arıkan
Osman Büyüksu
Osman Cokkececi
Ömer Eren Berber
Öznur Yalçın
Resul Uzunkaya
Selda Uslu
Serdar Yeni
Tuğba Duman
Tülay Tuna
Ümit Kahraman
Yagiz Eycan
Yusuf Akbas
Yusufu Doğan

2. Dönem Kazananlar
Abdullah Gül, İstanbul
Abdullah Saraç, Ankara
Ahmet Bilal Çalıseki, İstanbul
Ahmet Kolsan, İstanbul
Akın Yüksel, Ankara
Ali Osman Akay, Bursa
Arda Koc, Ankara
Ata Deniz Erdoğan, İzmir
Atiye Kurtulmuş, İstanbul
Aydın Esin, İstanbul
Aylin Yolcu Özkan, İzmir
Aynur Avcı, İstanbul
Ayşe Tuba Milağ, Çorum
Buğra Emre Çetin, İstanbul
Büşra Ruzun, Ankara
Caner Tınaz, İstanbul
Cem Tosyalı, İstanbul
Cem Varol, Çorum
Cemre Şenol, İstanbul
Çağlayan Paslı, Ankara
Deniz Bostancı
Deniz Yüksel, Adana
Diyar Aydın, Ankara
Ercan Özcan, İstanbul
Erçil Koç, Ankara
Erdal Çifçi, Diyarbakır
Eren Elmas, İstanbul
Esra Altıntop, İzmir
Fatma Ok, Balıkesir
Ferya Feyizoğlu, İstanbul
Hediye Saygı, İzmir
Hüseyin Demir, Kayseri
İlkay Çoban, İstanbul
İlker Sezer, İzmir
İrfan Sönmez, İstanbul
Kürşat Talat, Ankara
Merve Koçer, İstanbul
Metehan Ertaş, İstanbul
Muhammed Arda Tiklioğlu
Muhammet Emin Erol, Ankara
Murat Kolukısa, İstanbul
Ömer Duran, Ankara
Ruken Erdemoğlu, İzmir
Sefa Gulgul, Ankara
Selma Güngör, İstanbul
Sururi Bayram, Bursa
Turgut Yürekli, Rize
Ufuk Akdeniz, İstanbul
Veli Kara, Van
Zuhal Apaydın, İzmir

3. Dönem Kazananlar
Adem Yazar, Ankara
Ahmed Kafi Eşgin, İstanbul
Ali Bülbül, İzmir
Ali Öldaş, Balıkesir
Alituna Bozkurt, İstanbul
Arda Kurt, İstanbul
Baransel Büyükkara, Konya
Barış Aslan Turan, İzmir
Berat Efendioğlu, İstanbul
Berkay Göynü, İstanbul
Caner Ersöz, İstanbul
Derya Doğan, Ankara
Dursun Unal, İstanbul
Ediz Boran, Kayseri
Emelk Dilek, İstanbul
Fırat Yıldız, Mersin
Funda Aylin Uğurlu, İstanbul
Funda Kıdoğlu, İzmir
Gökhan Aktas, Ankara
Hakan Akbalık, İstanbul
Halil Ahmet Çelik, İstanbul
Halitçetin Balaman, İstanbul
Harun Tetik, İstanbul
Hüseyin Can Semerci, Çorum
İsmail Soybakış, Afyonkarahisar
Mehmet Berkle Yavuz, İstanbul
Mehmet Ozan Demiröz, İstanbul
Mehmet Özcan, Ankara
Mete Ayvaşık, İstanbul
Metin Semercioğlu, Kütahya
Mevlüt Öztürk, İstanbul
Mustafa Tarık Onat, İstanbul
Nagehan Sezer, İstanbul
Özkan Alan, İstanbul
Raşit Özaltın, İstanbul
Recep Temiz, Kocaeli
Sedat Körpe, Ankara
Selçuk Karabulut, İstanbul
Sennur Yıldız, İstanbul
Tuğba Demirci, Ankara
Ulaş Erdem Çelik, İstanbul
Umut Efe Yalçın, Ankara
Yasemin Saygı, İzmir
Yasin Aslan, İstanbul
Yasin Soylu, Kayseri
Yaşar Erkek, Konya
Yusuf Candemir, İstanbul
Yusuf Taş, İstanbul
Zehra Koç, İstanbul
Zehra Tan, Tokat

4. Dönem Kazananları:
Abdullah Özkan, İzmir
Ahmet Barış Emre, Ankara
Ahmet Barış Emre, Ankara
Ahmet Kandamar, Eskişehir
Ali Boran Taş, İstanbul
Atakan Ozdemir, İstanbul
Barış Baylan, Kocaeli
Berk Erol, Mersin
Busra Guler, İstanbul
Çağdaş Şahin, İstanbul
Deniz Hökelek, Ankara
Durmuş Yeğenoğlu, Mardin
Elif Akıncı, Ankara
Emel Tokatlı, Eskişehir
Emine Budak, İstanbul
Emine Doyuk, Eskişehir
Ercan Akmençe, Bilecik
Eren Üstünel, İstanbul
Filiz Şahin, İstanbul
Fuat Demirbilek, İstanbul
Gökhan Andaç, Amasya
Halimefe Hırcınkay, İstanbul
Halis Danışan, Ankara
Hanım Manav, Kayseri
Havva Balci, İstanbul
Ilker Durugol, İstanbul
Irmak Çelebi, İstanbul
İbrahim Matracıoğlu, İstanbul
İlhan Güneş, İstanbul
Kurtuluş Polat, İstanbul
Mecit Çerçi, Ankara
Mehmet Ege Biber, Manisa
Mesut Taşçı, Bursa
Muzaffer Erkan, İstanbul
Nihat Yağız Aksoy, Denizli
Nurdan Genç, Kocaeli
Omer Aksan, Eskişehir
Onur Yıldız, Kahramanmaraş
Ömer Efe Uzunhasan, İstanbul
Özlem Kocabey, İstanbul
Petek Kınık, Ankara
Serkan Özdemir, Kayseri
Sevda Cağlar, İstanbul
Songül Ceri, Ankara
Sude Karaca, Ankara
Süleyman Ördek, Ankara
Şebnem Sağlam, İstanbul
Tuğba Girişen, Kocaeli
Yağmur Toklucu, İstanbul
Yusuf Tunc, İstanbul

Çekiliş 2. Dönemi ile Devam Ediyor
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: Dimes Elektrikli Kaykay Çekilişi

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir