Dimes Fiat 500 Çekilişi
 • 27

Dimes Fiat 500 Çekilişi

fiat 500 2016

Dimes Fiat 500 Çekilişi
Kırmızı açma halkasına sahip Dimes 7/24, Dimes Buzz, Dimes GO 330 ml kutu içeceklerindeki şifreyi kampanya için özel olarak oluşturulan kacalimburalardan.com adresinden göndererek 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Uyarı: Açma halkalarını ve alışveriş fişinizi saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli açma halkasını ve fişinizi ibraz etmek zorundasınız.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Fiat 500
50 kişi 28 inç Bianchi Bisiklet
500 kişi Urbanears Plattan Kulaklık

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Dimes Fiat 500 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Eylül 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 11 Ekim 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Fiat 500 Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Fiat 500 aracın piyasa değeri 51.900 Lira’dır. Kazanmanız durumunda aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 51.900 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 47.982 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 4.798 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Fiat 500’ün Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Fiat 500’ün motor hacmi 1.242 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılı için toplam 623 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

27 Yorum

 1. Fatih dedi ki:

  kulaklık kazanan talihlilerin başvuru yapması gerekiyor mu? Adrese gönderilecek mi?

 2. Yunus dedi ki:

  Attığım yorum neden kaldırıyor ?
  Sonuçların bugun yanı 11 ekim günü açıklanması lazımdı neden orda da hiç bir sonuç yok. ?!

 3. Cemal kaya dedi ki:

  Merhaba ben hastanede makinadan aldim makina fis vermiyor neolacak peki acma halkam var fakat fisim yok

 4. Wanli dedi ki:

  Dimesi ara ki bulasin. Vandaki birçok büyük markete baktım kampanyali ürün yok

 5. Kemal demler dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey. Dimes çekilişine gazino,çay bahçesi,cafe gibi yerlerde kasa kasa alındı diyelim.oradan toplu halde tek fişle şifre gönderebilirlermi? Yoksa her kapak için farklı fiş No mu gerekir. Teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her kapak için ayrı fiş gerekmez. Fatura içindeki tüm ürünleri o fatura numarası ile gönderebilirsiniz. Yalnız satıcı olarak siz çekilişe katılabiliyor musunuz arayıp öğrenin.

 6. Yusuf dedi ki:

  Ee abi bakkallardan alınca nasıl fiş alıcam vermiyorlar

 7. Gürkan dedi ki:

  mesaj ucreti ne kadar

 8. ayşa dedi ki:

  bir tane ürün bulunan fişle birden çok halka göndersek bunu anlayabilirler mi

 9. Kemal demler dedi ki:

  Slm ahmet bey. Açma haklarının arkasındaki kodu girdim.8 haneli. Bu kampanya kodu daha önce kullanılıyor diyor nasıl olabilir.kapak bende fiş bende. Teşekkür ederim

 10. yasemi dedi ki:

  İyi günler,dimes çekiliş formunda kampanya kodu diyor kırmızı kapaktan çıkan şifreyi yazıyorum kabul etmiyor acaba kampanya kodu nedir bilgilendirirseniz sevinirim :)

 11. Hamdi dedi ki:

  Verecegimiz fiş numarasinda sadece bir adet dimes meyva suyu mu olmasi lazim yoksa meyva suyu örnek makarna seker un vs olabilir mi bilgi verir mısınız

 12. Ali dedi ki:

  Ürün piyasada yok! 5 Farklı büyük market zincirine baktım ve sordum Dimes Go diye bir ürün yok. Çıkmayan ürünün çekilişi?

 13. tuutaa dedi ki:

  En cok adetle kim katildi acaba

 14. Mehmet dedi ki:

  İyi günler birçok dimes meyve suyu alsam 1 tane aynı fisteki bilgiyi bütün meyve sulari girebilir miyim?

 15. sedat dedi ki:

  Çekiliş şifresi bulunan kırmızı halkalı ürünleri hangi marketlerde bulabiliriz? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazıversin lütfen :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir