Cipso Patos iPhone 7 Çekilişi
 • 12

Cipso Patos iPhone 7 Çekilişi

Apple iPhone 7

Doğuş Çay Cipso Patos iPhone 7 Çekilişi
Çekilişe katılmak için Cipso, Patos ve Chips Master paketlerinden çıkan şifreyi, kampanya için özel olarak hazırlanan internet sitesindeki çekiliş formunu kullanarak gönderiniz. Göndereceğiniz her bir şifre size 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Uyarı: Hediye tesliminde şifreli paket ibrazı zorunludur. Şifreli paketlerinizi saklayınız. Şifre göndermek için TIKLAYINIZ

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
50 kişi Apple iPhone 7
50 kişi Sony Playstation 4 500 GB oyun konsolu
Milyonlarca bedava ürün

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Mayıs 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 9 Haziran 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Şifreler Paketin Neresindedir?
Çekilişe yalnızca üzerinde kampanya görseli bulunan paketlerden satın alarak katılabilirsiniz. Şifreler paketin içindeki beyaz şerit üzerinde yazmaktadır.

Sevebilirsin...

12 Yorum

 1. Mahsum dedi ki:

  Ahmet bey internetten basvuru yapacazda formu dolduruyoruz gondere bastigimizda takili kaliyor gondermiyor bilgiler hersey tamam bi sikintida yok neden acaba

 2. kadir dedi ki:

  ahmet ustadım bu konuda resimli ürünlerin kampanyalı fln ürünlerinlerin fotosunu yayınlasan nasıl olur anlamayanlar için :)) kampanyanın bitimi kalan süre büyük sayaç kampanya bittikten sonrada kacırdınız diye bi işaret :)))

 3. Bozkurt atsız dedi ki:

  Soğuk çay yok sanki kampanya kapsamında

 4. ibrahim dedi ki:

  patos derken her markette bulunanlar mı acaba?doğuşa mı aitmiş bunlar?ürün üzerinde kampanya resmi var mı nasıl bileceğiz?

 5. Soner dedi ki:

  Paketlerde kampanyalı olduğunu belirten bir şey var mı? Ben göremedim hiç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir