Dr.Oetker BMW 1.16i Çekilişi
  • 0

Dr.Oetker BMW 1.16i Çekilişi

Dr.Oetker BMW 1.16i araba kampanyasıDr. Oetker Hamur Kabartma Tozu, şekerli Vanilin, Çeşnili Hamur Kabartma Tozu, Tartjöle, Instant Maya, Dekor şekeri Vanilinli, Dekor şekeri Tarçınlı ve Gourmet şekerli Vanilin paketlerinden çıkan şifreyi kampanya numarasına göndererek çekilişe katılabilirsiniz. (Kampanya başlangıcı 18 Ekim 2010)

Çekiliş sonuçları için tıklayınız.

Nasıl katılacağım?
İnternet ile katılım: droetker.com.tr adresindeki kampanya formuna kartların arkasında yazılı olan şifre, ad, soyad, yaş, adres ve telefon bilgilerinizi yazın. Şifre yazılı kartı kampanya sonuna kadar saklayın.

Kısa mesaj ile katılım: Kartların arkasında yazılı olan şifre ile ad, soyad, yaş ve adres bilgilerinizi Türkçe karakter kullanmadan ve büyük harflerle, kelimeler arasında birer boşluk bırakarak yazın ve 3160‘a gönderin. Şifre yazılı kartı kampanya sonuna kadar saklayın.

Posta ile katılım: Paketlerin içinden çıkan kartların aslını bir zarfa koyun, zarfın üzerine adınızı, soyadınızı, yaşınızı, telefonunuzu ve açık adresinizi yazın, “PK 70 Levent/İstanbul” adresine gönderin.

Neler kazanacağım?

  • 2 kişi BMW 1.16i
  • 2.000 kişi Yemek Tarifi defteri
  • 75.000 kişi 30 dakika konuşma süresi (Sadece SMS ile katılanlar kazanabilir)

Son katılım tarihi
31 Ocak 2011

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 18 Şubat 2011 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir