Dumankaya Ev Kampanyası
  • 0

Dumankaya Ev Kampanyası

ev

Dumankaya Ev Kampanyası
Kampanya sona ermiştir. Dumankaya ile Ödemeleri Pas Geç kampanyası. Şimdi Dumankaya projelerinden birini satın alanlar tam 1 yıl hiç bir peşinat ve taksit ödemesi yapmadan ev sahibi olabiliyor. Üstelik evlerini hemen teslim alarak. İşte seçim yapabileceğiniz 4 farklı bölgedeki konut projeleri:

Dumankaya Ritim İstanbul – Maltepe Merkez
Maltepe’nin merkezindeki, Ritim istanbul’da adalar manzarası, AVM ve bir çok ayrıcalık sunan evinizi 2016’da teslim fırsatıyla rahatça alın. Ödemelerinize evi teslim aldıktan sonra 2017’de başlayın. Aşağıdaki linke tıklayıp “Biz Sizi Arayalım” formunu doldurarak kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dumankaya Ritim Mozaik – Sancaktepe
Sancaktepe’nin en merkezi yerinde, yeşillikler içindeki ferah bir yaşamda evinizi rahatça alın. 2016 yılında teslim. Ödemelerinize 2017 yılında başlayın. Aşağıdaki linke tıklayıp açılan sayfadaki “Biz Sizi Arayalım” formunu doldurarak kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dumankaya hi-Fit – Bahçeşehir
Türkiye’nin ilk spor ve sağlık konseptli yaşam projesi olan Bahçeşehir’in merkezindeki Dumankaya hi-Fit’te kolayca ev sahibi olun. Hiç bir ek bedel ödemeden, 2016 yılında evinizi teslim alın ve ödemelerinize tam 1 yıl sonra başlayın. Linke tıklayıp “Biz Sizi Arayalım” formunu doldurarak kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dumankaya Flex Office – Bahçeşehir
Kazanç potansiyeli yüksek bir lokasyonda yer alan Flex Office Bahçeşehir’de hemen prestijli bir home office sahibi olun. Pas Geç kampanyası size ödemelerinizi 1 yıl sonra yapma avantajı sağlamaktadır. Aşağıdaki linke tıklayıp “Biz Sizi Arayalım” formunu doldurarak kampanya hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

Kampanyanın Avantajı:
Dumankaya Pas Geç kampanyasının en büyük avantajı evinizi veya ofisinizi 2016 yılında teslim alıp ödemelerinizi tam 1 yıl sonra yapabilmenizdir. Bu kampanyadan yararlandığınız için fazladan bir ücret ödemezsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir