Geçmiş Yıllarda Magnum Çekilişleri – Çekilişler ve Sonuçları – BeniKazan.com
  Geçmiş Yıllarda Magnum Çekilişleri
 • 4

Geçmiş Yıllarda Magnum Çekilişleri

Geçmiş Yıllarda Magnum Çekilişleri

Geçmiş Yıllarda Magnum Çekilişleri
2004 yılından bugüne kadar her yıl düzenlenen Magnum çekilişlerinde bir çok kişi birbirinden değerli ödüllerin sahibi oldu. Magnum her sene muhteşem bir hediye ile tüketicilerin karşısına çıktı. En pahalı araba hangisi ise onu verdi. İşte geçmiş yıllarda yapılan Magnum çekilişleri ve kazanılan hediyeler:

Magnum 2004 Çekilişi
Ödül olarak 1 kişi 1 hafta Çift kişilik tatil kazandı. Kazanan kişiye Maldivler, Venedik, Dubai ve Miami şehirlerinden birisini seçme hakkı verildi.

Magnum 2005 Çekilişi
Ödül olarak 1 kişiye BMW 5.20i hediye edildi. Ayrıca çubuklar bedava Magnum kazandırıyordu.

Magnum 2006 Çekilişi
Ödül olarak 1 kişi Mercedes CLK 200 Coupe kazandı. Bu yılda da Magnum çubukları bedava Magnum kazandırıyordu.

Magnum 2007 Çekilişi
Ödül olarak 1 kişi Lamborghini Gallardo Spyder kazandı. Ayrıca kampanyanın devam ettiği 6 hafta boyunca her hafta 100 kişi Türk Hava Yollarından Gidiş-Dönüş uçak bileti kazandı.

Magnum 2008 Çekilişi
Bu yıl ödül olarak içinde para yüklü Garanti Bankası kartları verildi. 6 hafta boyunca her hafta 1 kişi 100.000 lira kazandı. Ayrıca yeni ürün tanıtımı için bir çekiliş daha yapıldı. Bu çekilişte de Paris’te star olma fırsatı, İngiltere’deki Formula 1 pistinde test sürüşü, İngiltere Royal Day’de spa keyfi, Milano’da eşsiz Ferrari deneyimi, Güney Afrika’da safari ve balon turu, Milano’da VIP alışveriş imkanı verildi.

Magnum 2009 Çekilişi
Ödül olarak 5 kişiye Ağaoğlu Andromeda’da ev verildi. Kazanan kişileri ve şehirleri görmek için tıklayınız.

Magnum 2010 Çekilişi
1 kişi muhteşem bir araba kazandı: Bentley Continental GTC. Kazanan kişiyi ve yedek talihlileri görmek için tıklayınız.

Magnum 2011 Çekilişi
2011 yılında daha önce hiçbir firmanın vermediği bir ödül verildi. Magnum 1 kişiye Beneteau yelkenli kazandırdı. Kazanan kişi neyseki denize kıyısı olan bir şehirden çıktı. Aksi halde yelkenliyi nasıl teslim alacak ve kullanacaktı merak konusu olurdu. Yelkenliyi hangi şehir kazandı görmek için tıklayınız.

Magnum 2012 Çekilişi
Ödül olarak 1 kişi Aston Martin V8 Vantage S Coupe kazandı. 2012’deki fiyatı 610.000 lira olan araba bir bayana çıktı. Üstelik yedek talihli de bir bayandı. Neyseki asil talihli şifreli çubuğunu gösterdi ve aracı teslim aldı. Arabayı kim kazandı görmek için tıklayınız.

Magnum 2013 Çekilişi
2013 yılında biri Siyah ve biri de Pembe olmak üzere 2 kişi Porsche Boxster Kazandı. 2015 yılı katılım sayısı açıklanana kadar Magnum tarihindeki en yüksek katılıma sahip kampanya bu idi. Fakat artık liderliği 2015 yılına bıraktı. 9 milyondan fazla şifreli çubuk gönderilmişti. Çekiliş sonucunda iki arabanın sahibi de erkekler oldu. Pembe aracı alan kişi arabanın rengini değiştirip satışa çıkardı. Kazanan kişileri görmek için tıklayınız.

Magnum 2014 Çekilişi
1 kişi 1.8 milyon değerindeki Lamborghini Gallardo LP 560-4 sahibi oldu. Magnum’un bugüne kadar verdiği araçlar içerisinde en pahalı olanı. Asil talihli bir çok kişinin yaptığı gibi şifreli çubuğu çöpe attığı için aracı teslim alamadı. Böylece hak yedek talihliye geçti ve yedek talihli arabayı aldı. Bu konuda her sene ziyaretçilerimizi uyarıyoruz fakat yine de çubukları atanlar oluyor. Şanslı yedek talihliyi görmek için tıklayınız.

Magnum 2015 Çekilişi
Bu yıl 2 kişi Porsche Boxster kazandı. Arabalardan biri Siyah diğeri ise Altın rengindeydi. Çekilişe rekor bir katılım oldu ve toplam 10.231.074 şifre gönderildi. Kazanan iki kişi de erkek. Arabalardan biri Bursa’ya çıkarken diğeri de katılım oranının en düşük olduğu illerden birine çıktı. Magnum Çekiliş Sonuçları 2015

Magnum 2016 Çekilişi
Magnum 2016 yılında 2 kişiye Maserati Ghibli kazandırdı. Aracın piyasa değeri 495 bin lira. Çekiliş sonuçları için: Magnum Maserati Çekilişi

Magnum 2017 Çekilişi
Magnum 2017 yılında 2 kişiye Porsche Cayman 718 kazandırdı. Çekiliş sonuçları için: Magnum Maserati ÇekilişiBu Çekilişlere de Katılın

4 Yorum

 1. Gülizar dedi ki:

  2014 bana çıktı

 2. Ebru dedi ki:

  2016inşallah bana çıkar

 3. Sinem dedi ki:

  Bu kadar pahalı iki araba vereceğinize, daha uygun fiyatlı arabalardan sayı olarak daha fazlasını vermeniz, hem katılımı hem de sevinen insan sayısını arttıracaktır.

 4. Lale dedi ki:

  2008 yılındaki hediye bende

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir