Finansbank Apple iPhone 7 Çekilişi
 • 5

Finansbank Apple iPhone 7 Çekilişi

apple iphone 7

Finansbank Apple iPhone 7 Çekilişi
Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından QNB Finansbank Cep Şubesi uygulamasını indirip müşteri bilgilerinizle giriş yaparak 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Müşteri bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir. Kampanya boyunca giriş yaptığınız her gün için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. 1 kişi en fazla 30 çekiliş hakkı kazanabilir.

Neler Kazanacağım?
20 kişi Apple iPhone 7

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Finansbank Apple iPhone 7 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Kasım 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 14 Aralık 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

5 Yorum

 1. Aysun dedi ki:

  Çekilişi izleyen birileri Yok mu sayfada acaba :)

 2. Aziz dedi ki:

  Mrb ben anlamiyorum kardeşim 8 aralikta yapilan cekilis neden 14 aralikta aciklanir ki bide noter huzurunda yapilan cekilis neden videoya cekilmez seffaflik 0… kas yapalim derken göz cikardiniz finansbanka güvenim azaldı. Iyi gunler dilerim herkese kimse bosuna beklemesin talihliler onceden belli benim kanaatim taslari oturtunca oyle dusunmeme neden oluyor..

 3. Hüsnü dedi ki:

  Öncelikle merhaba ben bu çekilişe katılmak istiyorum ama Nasıl yapılcak anlamıyorum müşteri bilgilerimi felan yazamıyorum tam olarak neler yapmam gerek ilk kez böyle bir çekilişe katılıyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından QNB Finansbank Cep Şubesi uygulamasını indirip müşteri bilgilerinizle giriş yaparak 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Müşteri bilgilerinizi neden yazamadığınızı açıklar mısınız? Neden yazamıyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir