Finansbank Maldivler tatil çekilişi
  • 0

Finansbank Maldivler tatil çekilişi

Finansbank Maldivler tatil çekilişiFinansbank internet şubesine yada cep şubesine giriş yapanlar 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Ayrıca bankacılık işlemlerinden birini yapanlarda 4 çekiliş hakkı kazanıyor. 1 kişi kampanya dönemi boyunca en fazla 20 çekiliş hakkı kazanabiliyor.

Neler kazanacağım?
5 kişi Çift kişilik Maldivler seyehati

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Finansbank Maldivler tatil çekiliş sonucu

Son katılım tarihi?
30 Eylül 2013

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 14 Ekim 2013 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Tatil hakkında:
5 kişi çift kişilik Maldivlerde THY ile İstanbul – Maldivler – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti, havaalanı – otel – havaalanı arası özel uçak ile transferler, 5 yıldızlı Hilton Maldives IruFushi Resort & Spa Otel’de 5 gece oda – kahvaltı konaklama, Öğle ve akşam yemekleri dahil seyahat verilecektir. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. Seyahat 06.01.2014 tarihinde başlayacak ve 11.01.2014 tarihinde sona erecektir. Seyahat çift kişiliktir. Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir. Talihlinin İstanbul’a kadar olan ulaşımı ve şahsi harcamaları talihliye aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir