Forever New Ağva Tatil Çekilişi
 • 5

Forever New Ağva Tatil Çekilişi

Ağva Tatil

Forever New Ağva Tatil Çekilişi
Forever new internet sitesinde yer alan çekilişe katılım formunu doldurarak kampanyaya katılabilirsiniz. Çekilişe katılım ücretsizdir. İnternet sitesindeki formu doldurmanız yeterlidir. Çekilişe katılım ücretsizdir. 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın ismini yazarak onların da çekilişe kayıt olmasını sağlayabilirsiniz. Önemli olan isimlerin gerçek olmasıdır. İsimlerin farklı adres ve iletişim bilgilerinin aynı olması sorun olmaz.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Çift Kişilik Ağva tatili ve 1.000 lira değerinde Forever New Hediye Alışveriş Çeki

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Ocak 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 19 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 25 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tatil Hakkında:
Tatil 10 Mart 2018-11 Mart 2018 tarihleri arasında 4 yıldızlı otelde 1 gece 2 gün çift kişilik odada kahvaltı dahil konaklama, Talihlinin bulunduğu yere en yakın havaalanından Ağva’ya ve Ağva’dan bulunduğu yere en yakın havaalanına gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri dahildir. Yukarıda belirtilmeyen öğünler, özel harcamalar ve ekstra turlar talihlilere aittir. Tatilin değeri: 1.475,00 liradır.Bu Çekilişlere de Katılın

5 Yorum

 1. Mine dedi ki:

  Ahmet Selman verdiğiniz cevabı okudum sizi taktir ettim üniversite öğrenciyim ve katıldığım çekilişler var yorumları okuyorum ülkemizin neden bu halde olduğunu anlıyorum Allah size sabır versin insAllah cevabınızı okudum içimden dedim ki helal olsun ne güzel yanıtlamış hayatta böyle insanlar var hala var ve cidden var inanamıyorum.. tebrik ediyorum sizi.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Teşekkür ederim Mine hanım. Hata yapmak insanın özünde var. Önemli olan hatanın farkına varıp bunu düzeltmek için gayret göstermek. Biz de cevaplarımızda “farkındalık” oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

 2. SADULLAH dedi ki:

  Slm herkese mesajımı gören saygıdeğer beni kazan com un yoneticileri.evliyim iki çocuğum var . Ve araba alacak durumum yok .tatil değil de şu hastası olduğum mercedes cla 200 çekilişinde de yanlışlık da da olsa benim adıma çıksa inanın dünyanın en mutlu insanı ben olurum saygılar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Sadullah bey, öncelikle çekilişleri bizim yapmadığımızı, bizim sadece bir yayıncı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

   Çekilişlerde bir yanlışlık olup hediye kazanmayı istemek yerine neden hakkınızla bir hediye kazanmayı istemediğinizi anlayamadık. Neden böyle istiyorsunuz? Yanlışlıkla size hediye çıksa ve bunu farketseniz ne yapardınız? Ses çıkarmayıp hediyeyi alır mıydınız yoksa “Sadullah” isminin anlamı olan Allah’ın samimi bir kulu gibi davranıp yanlışlık olduğunu mu söylerdiniz?

   Gerçek şuki eğer şuan Mercedes CLA 200 alacak paranız yoksa, ona sahip olduğunuzda onun masraflarını karşılayacak gücünüzde yok demektir. Arabanın sigortasından, kaskosundan, yakıtından, bakım masraflarından haberiniz var mı?

 3. sertan malik dedi ki:

  benzin istasyonlarından aldığım bonus fişlerinden çekilişe katılma hakkını kazandığımı öğrendim dolayısıyla bu faydalı siteye beğenerek üye oldum..inşallah ihtiyiacı olan bir aileye çıkar..daha önemlisi sitenizden ve bu tür içerikli sitelerden haberdar olmak.başaraılarınızın devamını dilerim artık beraber başladık beraber gideriz bu yollarda..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir