Forum Kapadokya AVM Jeep Renegade Çekilişi
  • 0

Forum Kapadokya AVM Jeep Renegade Çekilişi

Jeep Renegade

Forum Kapadokya AVM Jeep Renegade Çekilişi
Forum Kapadokya alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Jeep Renegade
4 kişi Apple iPhone 7

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Forum Kapadokya AVM Jeep Renegade Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 11 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Forum Kapadokya AVM Nerede?
Forum Kapadokya alışveriş merkezi Nevşehir şehrindedir. Adres: Bahçelievler Mah., Mustafa Parmaksız Cad. No:56, 50200 Merkez/Nevşehir Merkez/NevşehirBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir