Forum Trabzon AVM Volvo S60 Çekilişi
  • 0

Forum Trabzon AVM Volvo S60 Çekilişi

Volvo S60

Forum Trabzon AVM Volvo S60 Çekilişi
Forum Trabzon alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Volvo S60

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
11 Mart 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 17 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 22 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Forum Trabzon AVM Nerede?
Forum Trabzon alışveriş merkezi Trabzon şehrindedir. Adres: Ortahisar Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Cad., 61200 Merkez/Ortahisar/TrabzonBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir