Garanti Bankası iPhone X Çekilişi
 • 11

Garanti Bankası iPhone X Çekilişi

iPhone X

Garanti Bankası iPhone X Çekilişi
Garanti Bankasından iPhone X kazandıran 2 ayrı çekiliş bulunmaktadır. Garanti Bankası müşterileri her birine ayrı ayrı katılarak kazanma şanslarını artırabilirler.

iPhone X kazandıran 1. çekiliş
Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından GarantiOne uygulamasını indirip müşteri bilgilerinizle giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak için GarantiOne uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kampanya süresi boyunca 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Çekilişe katılmak ücretsizdir.

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Garanti One Apple iPhone X Çekiliş Sonucu

iPhone X kazandıran 2. çekiliş
Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Garanti Bankası uygulamasını indirip müşteri bilgilerinizle giriş yaparak veya Garanti Bankası Bireysel İnternet Şubesine giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak için müşteri bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kampanya süresi boyunca 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Çekilişe katılmak ücretsizdir.

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Garanti Bankası iPhone X Çekiliş Sonucu

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
10 kişi Apple iPhone X (GarantiOne uygulamasından) (6.099 Lira değerinde)
10 kişi Apple iPhone X (Garanti Bankası uygulamasından veya Garanti İnternet sitesinden)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?31 Aralık 2017 (Her iki çekiliş için)

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
1. çekiliş 9 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 12 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. 2. çekiliş ise 10 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 16 Ocak 2018 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. iPhone X kazanmanız durumunda 288 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.Bu Çekilişlere de Katılın

11 Yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Çekilişi kazanma durumunda napmamiz gerekiyo.. başvurular falan nasıl oluyo

 2. şerife dedi ki:

  Ins kazanirim cunku esime supriz yapcam

 3. KEREM dedi ki:

  iPhone X kazanmamız durumunda kaç tl ödememiz gerekiyor :)
  Vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür etmek istiyorum :)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. iPhone X kazanmanız durumunda 288 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

 4. Dev Fatih dedi ki:

  Ahmet bey ben karbonat Erol bu yeni Adım çekilişi izlediyseniz isimleri rica ediyorum.

 5. Karbonat.erol dedi ki:

  Ahmet bey butun cekikislerin surecini yayinliyorsunuz demi.baska sitelere bakmiyorum kampanya aramak icin.sadece burdan takip ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir