Garanti Bankası Nehir Turu Çekilişi
  • 0

Garanti Bankası Nehir Turu Çekilişi

gemi seyahati tatil

Garanti Bankası Nehir Turu Çekilişi
Garanti Bankası internet şubesi, cep şubesi veya mobil şubesine giriş yapıp fatura veya kredi kartı ödemesi yaparak 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Yapacağınız her ödeme size 1 çekiliş hakkı kazandırır.

Neler Kazanacağım?
5 kişi Çift Kişilik Avrupa Nehir Turu

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Garanti Bankası Nehir Turu Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
17 Temmuz 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 2 Ağustos 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Avrupa Nehir Turu Hakkında
Çekilişte 5 kişi çift kişilik Avrupa Nehir Turu (10-17 Eylül 2016 tarihleri arasında Nehir gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama, İstanbul-Zürih ve Amsterdam-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti, havalimanı transferleri, panoramik Zürih şehir turu ve diğer şehir turları, profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri, gemideki eğlence, aktiviteler ve canlı müzik, havalimanı ve liman vergileri ile yurtdışı çıkış fonu, yemeklerdeki içecekler ve gemi personel bahşişleri dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize-pasaport işlemleri, özel harcamalar ve belirtilmeyen hizmetler talihlilere aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir