Garanti Bankası Sevgililer Günü kampanyası
  • 0

Garanti Bankası Sevgililer Günü kampanyası

Garanti Bankası Sevgililer Günü kampanyasıGaranti Bankası Sevgililer Günü kampanyası kapsamında 3 şanslı çift Sevgililer Günü’nde İstanbul’da çok özel bir gün yaşayacak. 3 ayrı program alternatifinden birini seçerek bu özel günü nasıl geçireceğini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Garanti Bankası sayfasında yer alan “Hemen Katıl” butonunu tıklayıp, kampanya tarihleri içinde İnternet Şubesi’ne en az bir kez giriş yapanlar kazanma şansı elde edecek.

Çekiliş sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kampanya detayları:

  • Kampanyaya 11 Şubat 2010 tarihine kadar katılabilirsiniz.
  • Çekilişi kazanırsanız 30 Nisan 2010 tarihine kadar hediyenizi kullanabilirsiniz.

Neler kazanacağım?
Çırağan’da Aşk Başkadır

İstanbul Çırağan Otel’de deniz manzaralı odada 1 gecelik çift kişilik konaklama, özel yatla boğaz turu ve Kız Kulesi’ni ziyaret, Kız Kulesi’ninde akşam yemeği, özel yatla otele dönüş ve yatta keman dinletisi.

Bulutların Üstünde
İstanbul Four Seasons Oteli’nde (Sultanahmet) 1 gecelik çift kişilik konaklama, helikopter ile İstanbul tarihi yarımada turu, Galata Kulesi’nde akşam yemeği.

Yıldızların altında
Limuzinle evden otele transfer, Swiss Otel’de 1 gecelik çift kişilik konaklama ve “SPA”, model olarak özel kıyafetler ve kostümlerle İstanbul’da özel fotoğraf çekimine katılma, gece W Lounge’da eğlence.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
12.02.2010 tarihinde. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir