Generali Sigorta Bahamalar Tatil Çekilişi
  • 0

Generali Sigorta Bahamalar Tatil Çekilişi

tatil

Generali Sigorta Bahamalar Tatil Çekilişi
Generali Sigorta internet sitesi üzerinden Prestij Evim Ekstra Sigortası, Mini Evim Ekstra Sigortası, Mini Evim Sigortası, Konut Paket sigortası, Süper Aile Konut Sigortası poliçelerinden herhangi birini alarak çekilişe katılabilirsiniz.

Neler Kazanacağım?
1 kişi Çift kişilik NorwegianSky Gemisi ile Miami ve Bahamalar Seyahati

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Generali Sigorta Bahamalar Tatil Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
29 Şubat 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 4 Mart 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Seyahat Hakkında
1 kişi çift kişilik 6 gece 7 gün NorwegianSky gemisi ile Miami ve Bahamalar Seyahati kazanacaktır. Seyahat 17 Mart 2016-23 Mart 2016 tarihleri arasında 5 yıldızlı NorwegianSky gemisinde tam pansiyon konaklama 6 gece – 7 gün süre ile iki kişilik olarak geçerlidir. Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar, Miami Alan-Otel-Liman transferleri, İstanbul-Londra / Londra-Miami—Miami—Londra / Londra-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar, toplamda 2 Gece Miami’de kahvaltı dahil otel konaklaması, iptal sigortası ve seyahat sağlık sigortasından ibarettir. Seyahat, İstanbul’dan başlayacak ve İstanbul’da son bulacaktır.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir