Generali Sigorta Fiat Egea Çekilişi
  • 5

Generali Sigorta Fiat Egea Çekilişi

fiat egea 2016

Generali Sigorta Fiat Egea Çekilişi
Generali Sigorta internet sitesinden aracınız için sigorta fiyat teklifi alarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak için sigorta yaptırmanıza gerek yok. Fiyat teklifi almanız yeterlidir. 1 kişi en fazla 3 çekiliş hakkı kazanabilir.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Fiat Egea

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Generali Sigorta Fiat Egea Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Aralık 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 10 Ocak 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Fiat Egea Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Fiat Egea aracın piyasa değeri 56.952 Lira’dır. Kazanmanız durumunda aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 56.952 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 53.034 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 5.303 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Fiat Egea’nin Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Fiat Egea’nin motor hacmi 1.368 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılı için toplam 997 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

5 Yorum

  1. FURKAN dedi ki:

    Araba benim üzerime olmadığı için ruhsat bilgilerini dolduramadım. Ama 3 kez arandım sayısız mail geldi. Ama son ruhsat işlemini tamamlayamadğım için pek katılmışım gibi durmuyor. Nasıl öğrenebilirz?

  2. A.rah. dedi ki:

    Tşkrler Ahmet bey..

  3. A.rah. dedi ki:

    Ben bu kampanya için internetten aracıma sigorta teklifi aldım ama kampanyaya katıldığıma dair ne biyazı nede bir mesaj görmedim nasıl anlayacam kampanyaya katıldığımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir