Gratis Duru Jeep Renegade Çekilişi
 • 7

Gratis Duru Jeep Renegade Çekilişi

jeep renegade

Gratis Duru Jeep Renegade Çekilişi
Gratis mağazalarından yapacağınız her Duru Duş Jeli alışverişi karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Alışverişleriniz sonrası aldığınız fiş üzerinde şifreniz yazacaktır. Bu şifre ile çekilişe katılabilirsiniz. Alışveriş faturanızı saklayınız.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Jeep Renegade

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
5 Ocak 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 23 Ocak 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Jeep Renegade Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Jeep Renegade aracın piyasa değeri 94.000 Lira’dır. Kazanmanız durumunda oluşacak vergiyi ödemeden aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz. Vergi borcunuzu daha sonra ödeyebilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 94.000 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 90.082 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 9.008 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Jeep Renegade’nin Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Jeep Renegade’nin motor hacmi 1.368 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılının 6 aylık dönemi için 498,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

7 Yorum

 1. cicu diyor ki:

  Bugün 4 adet duru dus jeli satin aldim fişin alt kısmında 4 adet şifre var.Bir önceki yılda cekilis doneminde kart verilmişti ve ilk basim sorunllu geçersiz şifre çıktı param yazık olmuştu.

 2. selma akacan diyor ki:

  aynı anda tek fatura üzerinden birden fazla duru duş jeli alırsak aldığımız duş jeli kadar çekilişe katılma hakkımız var mı ? bugün bi tane aldım faturada bir şifre vardı, Birden fazla duş jeli alsam faturada birden fazla mı şifre olacak Ahmet bey bilginiz var mı?

  • Ahmet Selman diyor ki:

   Alışverişinizde aldığınız Duru Duş jeli sayısı kadar faturanızda şifre yazacaktır. Mesela tek bir alışverişte 3 tane duş jeli alırsanız faturanızda 3 tane şifre olacak. Her bir şifre 1 çekiliş hakkı kazandırır.

 3. Cem diyor ki:

  merhaba ahmet efendi bu arabanin piyasa degeri kac para?

 4. Yasemin diyor ki:

  Gratisdelerin haberi yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir