Gülen İnek Samsung Galaxy Tab S3 Çekilişi
  • 3

Gülen İnek Samsung Galaxy Tab S3 Çekilişi

Samsung Galaxy Tab S3

Gülen İnek Samsung Galaxy Tab 3 Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan La Vache qui rit Gülen İnek 8 porsiyon, 16 porsiyon veya 24 porsiyon ürünlerinden satın alıp paket üzerindeki şifreyi kampanya için özel olarak hazırlanan guleninek internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. 8 porsiyonluk ürün 1 çekiliş hakkı, 16 porsiyonluk ürün 2 çekiliş hakkı, 24 porsiyonluk ürün ise 3 çekiliş hakkı kazandırır.
Uyarı: Kampanyalı ürün paketini saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketi sizden istenecektir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
10 kişi Samsung Galaxy Tab S3 9.7 inç Tablet (2.768 TL değerinde)
3 kişi Çift Kişilik Uzay Kampı

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Gülen İnek Samsung Galaxy Tab S3 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ekim 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 8 Kasım 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Uzay Kampı Hakkında:
3 kişiye çift kişilik 620 dolar + 1.932,56 TL değerinde ESBAŞ-İZMİR Uzay Kampı Aile/Çocuk Programı- Türkçe (Bu program iki kişiliktir. 1 Yetişkin ve 1 çocuktan oluşur.) 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında 3 aileye(7-11 yaşları arasında, okula giden ve okuma yazma bilgisine sahip 3 çocuk ve 18 yaşından büyük 3 refakatçi) toplam 6 kişidir. Talihliler Uzay Kampı Türkiye’de 2 gün 2 gece ve 24 kişilik yatakhanelerde konaklayacaktır. Aile/Çocuk programı süresince talihlilere kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği verilecektir. Kişisel harcamalar ve seyahat giderleri talihlilere aittir. Talihliye en yakın havalimanı– İzmir- Talihliye en yakın havalimanı ekonomik sınıfı gidiş dönüş uçak bileti, İzmir Havaalanı- İzmir Uzay Kampı -İzmir Havaalanı transferleri dahildir. Seyahat Talihliye en yakın havalimanında başlar ve Talihliye en yakın havalimanında biter. Havalimanına kadar ulaşım kişisel harcamalar ve seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

3 Yorum

  1. Pınar dedi ki:

    Tadı harika

  2. Nimet çam dedi ki:

    Şok markette buldum

  3. Murat yılmaz dedi ki:

    Hangi marketlerde bulabiliriz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir