Gülen İnek Samsung Galaxy Tab S3 Çekilişi
  • 1

Gülen İnek Samsung Galaxy Tab S3 Çekilişi

Samsung Galaxy Tab S3

Gülen İnek Samsung Galaxy Tab 3 Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan La Vache qui rit Gülen İnek 8 porsiyon, 16 porsiyon veya 24 porsiyon ürünlerinden satın alıp paket üzerindeki şifreyi kampanya için özel olarak hazırlanan guleninek internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. 8 porsiyonluk ürün 1 çekiliş hakkı, 16 porsiyonluk ürün 2 çekiliş hakkı, 24 porsiyonluk ürün ise 3 çekiliş hakkı kazandırır.
Uyarı: Kampanyalı ürün paketini saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketi sizden istenecektir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
10 kişi Samsung Galaxy Tab S3 9.7 inç Tablet (2.768 TL değerinde)
3 kişi Çift Kişilik Uzay Kampı

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ekim 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 8 Kasım 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Uzay Kampı Hakkında:
3 kişiye çift kişilik 620 dolar + 1.932,56 TL değerinde ESBAŞ-İZMİR Uzay Kampı Aile/Çocuk Programı- Türkçe (Bu program iki kişiliktir. 1 Yetişkin ve 1 çocuktan oluşur.) 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında 3 aileye(7-11 yaşları arasında, okula giden ve okuma yazma bilgisine sahip 3 çocuk ve 18 yaşından büyük 3 refakatçi) toplam 6 kişidir. Talihliler Uzay Kampı Türkiye’de 2 gün 2 gece ve 24 kişilik yatakhanelerde konaklayacaktır. Aile/Çocuk programı süresince talihlilere kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği verilecektir. Kişisel harcamalar ve seyahat giderleri talihlilere aittir. Talihliye en yakın havalimanı– İzmir- Talihliye en yakın havalimanı ekonomik sınıfı gidiş dönüş uçak bileti, İzmir Havaalanı- İzmir Uzay Kampı -İzmir Havaalanı transferleri dahildir. Seyahat Talihliye en yakın havalimanında başlar ve Talihliye en yakın havalimanında biter. Havalimanına kadar ulaşım kişisel harcamalar ve seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir.

Sevebilirsin...

1 Yorum

  1. Murat yılmaz dedi ki:

    Hangi marketlerde bulabiliriz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir